Děložní sliznice nechce r

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
267
11.5.22 09:54

Děložní sliznice nechce r

Ahoj holky, vim, ze témat na děložní sliznici je tu nespočet, ale zakládám aktuálně nové, pročítám to tu uz nějakou dobu. Ma otázka zní je tu některá z Vas, která uz byla beznadejny případ a nakonec ji děložní sliznice po něčem narostla? Ja uz si nevim rady, vzdy max 5 mm a po ovulaci spadne. Beru hormony, ale sliznici to moc nezajímá. Za vaše odpovedi moc moc dekuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2591
11.5.22 16:00

Zkoušela jsi bylinky? Kontyrhel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
11.5.22 16:03
@np10021 píše:
Zkoušela jsi bylinky? Kontyrhel?

Jojo bylinky jsem zkoušela, akupunkturu, jakési vitaminy, nic mi nezabralo. Chvili sem brala i gynex ten mi zase nevyhovoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
11.5.22 18:39
@Mickey1984 píše:
Ahoj holky, vim, ze témat na děložní sliznici je tu nespočet, ale zakládám aktuálně nové, pročítám to tu uz nějakou dobu. Ma otázka zní je tu některá z Vas, která uz byla beznadejny případ a nakonec ji děložní sliznice po něčem narostla? Ja uz si nevim rady, vzdy max 5 mm a po ovulaci spadne. Beru hormony, ale sliznici to moc nezajímá. Za vaše odpovedi moc moc dekuju :srdce:

Ahoj, já tu četla, že pomáhá grepový džus… Takže si od 1.DC až do ovulace každé ráno odšťavňuji grepy a doufám, že to zabere. Zatím to tak dělám třetí cyklus tak snad už to vyjde :mrgreen:
Dále jsem pak četla, že by mohla pomoci tinktura z jeřábu ptačího či z kotvičníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
11.5.22 18:40

@Tynk grep je dobrý na hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu