Delší cyklus - těhotenství nebo očkování covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 09:53

Delší cyklus - těhotenství nebo očkování covid?

Dobrý den
je mi 26 let, cyklus mám snad od počátku pravidelný 28-29 dnů. V srpnu (6. 8.) jsem se nechala naočkovat 2. dávkou proti covidu (Pfizer), menstruaci jsem dostala normálně po 28 dnech (13. 8.), ale tu další jsem dostala až (24. 9.!), myslela jsem si, že je to kvůli očkování nebo vyšší fyzické aktivitě (celý měsíc jsem byla v zahraničí a chodila tam každý den túry, na což jsem nebyla vzhledem k home office zvyklá, těhotenství to 100% nebylo), tu další jsem dostala zase po 28 dnech (21. 10.), ovulaci mívám +- 10. den cyklu (podle hlenu, teplotu neměřím). No, a proč to píšu. Přítel pracuje v zahraničí, ale chtěli bychom dítě, jenže jsme spolu spali podle mě v neplodných dnech (23. DC a 27. DC), no, menstruaci jsem měla dostat 17. 11. Ale 22. DC mě bolela prsa (to se mi normálně neděje, možná ovulace?). No, 27. DC a 28. DC mě bolela prsa a podbřišek, byla jsem si jistá, že dostanu menstruaci, ale nedostala jsem ji, teď mě nic nebolí. Tak nevím. Samozřejmě vím, že klidně můžu menstruaci dostat do pár hodin, ale je to zvláštní. A taky vím, že na test je ještě brzo. Tak má někdo podobnou zkušenost třeba? A měl někdo taky rozhozenou menstruaci po covidu nebo očkování? Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
267
21.11.21 10:06

Rozhozeny cyklus po ockovani byva casty. Ale tehotna muzes byt taky. Nikdo ti tu asi neporadi nic jineho nez si udelat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2184
21.11.21 10:11

O vlivu očkování na cyklus je tu halda diskuzí. To ho ovlivnit může. U tebe to trochu vypadá, že bys mohla mít jeden vaječník trochu zabržděný, když máš ob cyklus normální délku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 17:21

Problém s jedním vaječníkem mě nenapadl, děkuji, během příštího týdne zkusím udělat test a pokud nic, tak se budu muset objednat k doktorovi, každopádně dekuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
76
22.11.21 20:25

Ja mam treba vzdycky jeden cyklus +-28 dni a druhy +-34 dni, a takhle se mi to strida, podle toho z ktereho vajecniku se mi uvolnuje vajicko, tim je taky kazdy mesic jinak ovulace, takze mozne je opravdu vsechno :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat