Delší doba před menstruací a pozitivní test

15
20.3.21 11:20

Delsi doba pred ms a pozitivni test

Zdravim holky, mam nepravidelny cyklus, hlavne jsem ted 3 mesice brala prasky abych si ten cyklus srovnala trochu a ted prášky nemam, mam cca 5-6 dni do ms (a to jeste kolikrat byva dyl) ale dejme tomu ze se mi to trosku praskama urovnalo, ted mam ted 5-6dni pred ms bolesti bricha, v krizi ale to teda jako hodne, a prsa a tak me napadlo si udelat test a delala jsem si první pred 3 dny a vysel pozitivne slabe, vcera to uz bylo vic a dnes jeste vic, je mozne mit takhle pred ms pozitivní test uz? Jsem po 1 potratu ale to bylo pred rokem.

Příspěvek upraven 20.03.21 v 11:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
20.3.21 11:26
@Johnytopi píše:
Zdravim holky, mam nepravidelny cyklus, hlavne jsem ted 3 mesice brala prasky abych si ten cyklus srovnala trochu a ted prášky nemam, mam cca 5-6 dni do ms (a to jeste kolikrat byva dyl) ale dejme tomu ze se mi to trosku praskama urovnalo, ted mam ted 5-6dni pred ms bolesti bricha, v krizi ale to teda jako hodne, a prsa a tak me napadlo si udelat test a delala jsem si první pred 3 dny a vysel pozitivne slabe, vcera to uz bylo vic a dnes jeste vic, je mozne mit takhle pred ms pozitivní test uz? Jsem po 1 potratu ale to bylo pred rokem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
20.3.21 11:46

To bych za pozitivní ještě nepovazovala, ale je to pekny duch. Musíš počkat co bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 11:59

Dekuji, a ani tento by jsi nepovazovala?

Příspěvek upraven 20.03.21 v 12:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 12:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
20.3.21 12:10

Oni pozitivní jsou, ale jde o to, jestli to překoná MS ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 12:23

@Markéta188 ja vim.. pocitam i s tou druhou variantou, jelikoz je to pred ms… ale kez by ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
20.3.21 12:34
@Johnytopi píše:
@Markéta188 ja vim.. pocitam i s tou druhou variantou, jelikoz je to pred ms… ale kez by ano

Tak budu držet palce :kytka: :oops:
Téměř každá žena si timhle projde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 12:40

@Markéta188 moc dekuji. No bylo to ve 13 tt, takze obavy samozrejmne jsou no, hlavne aby se to nestalo znovu… ale uvidime no, treba se to podarilo, jen me zarazilo, ze uz pred ms :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat