Delší zpoždění - byly pak // na testu?

110
3.5.21 11:30

Delší zpoždění byly pak // na testu?

Ahoj ženy, moje otázka zní.
Mám pravidelný cyklus před Velikonocemi jsem byla na kontrole a stěrech na gyndě. Vše i na ultrazvuku bylo v pořádku. V lednu jsem prodělala biochemko.
Dneska mám 10. Den zpoždění. Nesetkala jsem se se zpožděním nikdy ba naopak přišla mrcha občas i dva dny předem. Ale dneska 10 dnů nic. Test dneska z první moči negativní. :zed: (mama test ten růžový) mluvila jsem s dr. A ten řekl, že pokud nemám velké bolesti (stále pocit jak když ms dorazí) i v podbřišku.
Preci jen test by to ukázal. Už jsem jak na trní k dr mám jít ve čtvrtek pokud se mrsina nedostaví. Je zde nekdo kdo se setkal s takovým zpožděním a přes to byl těhotný? A test ten obyč mu to neukázal? 😒 přemýšlela jsem nad clear blue přeci jen už je to rok co chceme. Nepropadam panice ale u holky které jsou 4 pryc takovou zkušenost nemám teda😆 mimi chceme, tak nějak si furt ale říkám že to zase nevyšlo. :zed: po 10 dnech a sněhobílý test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
3.5.21 13:11

Po takové době by byl test pozitivní. Taky jsem vždy měla ms pravidelnou přesně na den a sem tam jednou za rok se stejně stalo, že se opozdila, je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uby
3
3.5.21 13:22

Ahoj, taky teď čekám jak mi to dopadne. Dnes mám už 16 den zpoždění a testy negativní!!! Cyklus +-2 dny 32 pravidelný. Zkoušela jsem ráno i v průběhu dne a různé testy… sněhobílo. Kontrolu u mudr mám až ve středu. U prvního mimi mi to taky ukázalo až po potvrzení z krve. Tak teď doufám, že je na cestě druhé…? Ale kdoví… Stejně jsem zvědavá jako zakladatelka, zda je ještě nekdo komu testy vyšly negativně a přesto byla těhotná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.5.21 13:41

@Uby tak držím palce kdy jdeš k dr? 😍 😍 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.5.21 13:41

@pujda díky moc taky si to říkám že je to blbost. ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
3.5.21 13:42

Brala bych to tak, že pokud je test negativní, tak zkrátka těhotná nejsem :nevim: já teď měla zpoždění bez jednoho dne 3 týdny, jednou -2× do roka se mi to prostě stane :nevim: těhotenský test je negativní, kdyby šlo o těhotenství, nejspíš by pozitivní byl minimálně jeden z několika 😳 😳 ona naděje je věc, která sice umírá poslední ale nadruhou stranu je vždy dobré umět si uvědomit a připustit, že to tentokrát bohužel ještě nevyšlo :nevim: držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.5.21 13:44

@pujda díky moc taky si to říkám že je to blbost. ☺ @Rejže.kl já přesně taky si to říkám. Nepřipouštím si to že bych byla.. Nechci bejt pak zklamaná a brečet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uby
3
3.5.21 13:47

@All18 ve středu a trochu se bojím jestli je všechno Ok. Doufám, že se ukáže ráno před kontrolou i druhá čárka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
3.5.21 13:47

Bohužel napíšu opačnou zkušenost, že po tak velkém zpoždění nešlo o těhotenství, vlastně nevím o co šlo, ale bylo to jen jednorázově a pak už zase vše ok, po 10 dnech už by test něco ukázal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
3.5.21 13:52

@Uby nebylo by lepší, se smířit s realitou, nebo si zajít jako samoplatce na krev? A ne, tu sedět nad zmeskanou menzes s negativním testem a pořád doufat a říkat si, že to vyšlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uby
3
3.5.21 14:04

@Rejže.kl nevidím důvod proč si to komplikovat nějakým odběrem. Jsou jen dvě možnosti :lol: a středa je celkem blízko. Jen mě zajímalo, jestli má někdo podobné zkušenosti jako já u prvního mimi, kdy mi test ukázal až později a jsem taky zvědavá jestli se nám to povedlo znova. Těšíme se na dalšího potomka :srdce: doufám, že si k nám cestu najde dřív :palec: a nebo později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.5.21 14:52
@Nickjmeno píše:
Bohužel napíšu opačnou zkušenost, že po tak velkém zpoždění nešlo o těhotenství, vlastně nevím o co šlo, ale bylo to jen jednorázově a pak už zase vše ok, po 10 dnech už by test něco ukázal

Taky jsem si to říkala… Ze je to absurdní díky moc za zkušenost.,☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
3.5.21 17:43

No já jsem taky pěkně na pochybách. 26.3probehla klasická MS, pak jsme se snažili o mimi a pár dní před očekávanou MS mě začali bolet prsa a nevolno. Pak dva dny před termínem přišla MS, zprvu jsem si myslela, ale zpětně si říkám, byla moc slabá a krátká než obvykle. Po teto zvláštní MS příznaky nejen přetrvávají, ale jsou silnější, i bolest v podbřišku. Testla jsem negativní. Dnes koupila další testy, byla jsem nervózní a říkala si to už z odpolední moci musí být vidět ale negativní. Zítra ráno zkusím znovu, ale obávám se že to bude zase negativní. Jo a vůbec mi nechutná kafe a to jsem fakt kafar. Tak nevím no, to jsem si až tak příznaky vsugerovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.5.21 18:50

@Majdamo achjo já také ale… Bolesti v podbřišku atd.. :pocitac: už jsem jak chodící vědma. 😁 😁 držím palce ať to dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
3.5.21 20:26

Ja mam zkusenost takovou, ze jsem mela 14dni spozdeni, vetsi bolesti jako na ms, testy neg a mela jsem cystu. Takze klidne muzete mit cystu a tehotenstvi to vubec neni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat