Den dětí - jak slavíte nebo co kupujete?

5200
1.6.16 09:55

Den dětí - jak slavíte nebo co kupujete?

Ahoj,
jak asi víte, dnes je den dětí. Ráno jsme o tom s dcerou při snídani, než šla do školky, mluvily. Chci pro ni něco přichystat, ráda bych se inspirovala i jinými. Jak den dětí slavíte? Zajdete do cukrárny, nebo vezmete dítě do hračkárny, ať si samo něco vybere? (v rámci možností :lol: ). Podělte se s nápady. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
1.6.16 10:01

Nijak to neslavíme a nebudeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
1.6.16 10:10

Já mám v plánu koupit novou pohádkovou knížku, nějakou zmrzku a večer si pustíme pohádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
1.6.16 10:12

Tchyne mi nakazala, ze mam detem koupit bazenek, aby se meli kde cachtat, a az pujde ze skolky, tak pujdeme na zmrzku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
1.6.16 10:15

Já malýmu dala do školky pro děti dárečky a odpoledne až dorazí tak dostanou s bráchou puzzle a dělala jsem jim trička foukacíma fixama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
1.6.16 10:20

Dcera dostane dárek ve školce!-) neslavíme, přijde mi, že dneska už není nic dětem vzácné. Hraček mají spoustu, knížky taky. takže leda zmrzlina a budeme na ně hodní!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50526
1.6.16 10:23

@Pinkie slavíme ale spíš drobnost takže nejstarší dostane novou kšiltovku, jeho oblíbené sušené maso, manžel říkal at mu zkusim sehnat deodorant s medvědem a pak nějakou čokoládu, lentilky, mladší syn dostane nový batůžek, čokolády a kukuřičné řupky a malá taky kšiltovku, řetízek a prstýnek s MLP a pak taky tam bude mít čokoládu a lentilky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
1.6.16 10:34

Holky taky dostanou drobne darecky, ja jsem jim koupila na ven svihadla a obruce (obe je hrozne chtely) a babicka duhove pastelky ;)
Se skolkou cely den slavi a predpokladam, ze se to bez bonbonu a lizatek neobejde, takze tohle mam z krku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
1.6.16 10:36

Kluk dostane tričko z kolekce LIDL - Fotbal MS 2016, holka plavečky. A upekla jsem jim dort…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5099
1.6.16 10:44

Jdu s detmi odpoledne na akci s TV Mini Uni, coz oba maji moc radi. Darecky ale nedavam, meli nedavno narozky. Navic kluk ma pred pisemkama, tak se bude chudak i ucit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
1.6.16 10:50

@Pinkie dnes to bude asi ta zmrzlina nebo o víkendu kino ;) Ještě to pak oslaví na několika dětských dnech, které se v okolí pořádají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4694
1.6.16 10:54

Dnes to bude zmrzka - ale to je tak něják furt, a o víkendu budeme vymetat dětské dny jinak niják neslavíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
1.6.16 10:55

Syn ma koncem kvetna narozeniny, tak den deti nijak extra neslavime a darky nedavame. Ale jezdíme pravidelne do Bechyne na Dragster Eurogames, to ho hodne bavi. Navic
posledni roky se k zavodum pripojil i dětský den, takze syn ma vsestranny zazitkovy vikend.

• Citovat
  • Upravit
13406
1.6.16 11:01

My jsme byli v sobotu na parníku po Vltavě, dnes děti dostanou jenom takovou drobnost - házecí kroužky a koupila jsem jim 2kg bedničku jahod a meruňky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
1.6.16 11:56

Syn dostane Lego Creator, o kterém mluví už nějakou dobu téměř nonstop.
Loni jsem ho vzala do cukrárny na něco dobrého, ale letos jdou se školkou na pohár, takže jen to Lego :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama