Den matek - přejete jako maminky ještě svým maminkám:-)?

5
2.5.17 21:55

Den matek - přejete jako maminky ještě svým maminkám:-)?

Ahoj,
narazila jsem na moc hezkou kampaň **, kde můžete poslat své mamince ke Dni matek zdarma přání se svou fotografií, které ji přijde poštou, mailem nebo MMS. Nenápadně jsem k počítači zavolala i své děti, s tím, že mi to přijde jako fajn nápad…tak jsem zvědavá:-). Každopádně za půl hodiny jsem slyšela z pokojíčku:"Tuhle ne, tady vypadám divně a tuhle už vůbec ne, když mi jde každý voko jinam:-)… Samozřejmě se budu těšit na přáníčka vyrobená ve škole, která mi vždycky připomínají ta má k MDŽ.

Své mámě poslední roky přeji ke Dni matek smskou, což asi není ideální, ale prostě nepřikláním tomuto svátku velký význam. Nevím, jak to máte vy. Každopádně tentokrát máma bude koukat…jestli tedy nějakou fotku vyberu a také mi nepůjde každé oko jinam:-)

P.

Edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.5.17 21:57

Ano, já přeji. A vždy koupím kytičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.5.17 21:58

Samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14430
2.5.17 21:59

U nas se to teda nejak extra neslavi, maximalne mamce koupim kyticku, ale kdyz nekdo nahodou zapomene tak se z toho nedela tragedie, maminkam bysme meli dekovat celorocne a ne se zblaznit jeden den v roce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19496
2.5.17 21:59

Matka je tvá matka snad pořád ne. Mě přijde málo poslat jen SMS. Prostě jde o mou mámu a ta si zaslouží kytku a hubana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
2.5.17 22:00

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12791
2.5.17 22:02

Ano, už od malinka mamce nosím šeřík.. když jsme spolu bydlely, dělala jsem jí ještě snídani do postele, teď jen přinesu upečenou buchtu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40230
2.5.17 22:03

Samozřejmě, pořád je to moje mamka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3867
2.5.17 22:03

Já ano, každoročně přeju osobně a koupím nějakou dobrou čokoládu a kytku :) Jednou jsem taky vyráběla elektronické přání z našich společných fotek. Už jako malé děti jsme se se sourozenci snažili udělat nějaké překvapení, i kdyby to měla být jen kytka z naší zahrádky :) Jednou jsme jí koupili drahou zmrzku, kterou víme, že má ráda, ale sama by si ji nekoupila, na stole měla přáníčko a od něj šipkami označenou cestičku k mrazáku s dárkem :mrgreen: Dcerka je na to ještě malá, ale tajně doufám, že příští rok už se nějakého dárečku ze společného tvoření ve školce dočkám :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
2.5.17 22:05

Ano, svojí mamince dávám dárečky úplně nejraději :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
2.5.17 22:06
@Kriss Tina píše:
U nas se to teda nejak extra neslavi, maximalne mamce koupim kyticku, ale kdyz nekdo nahodou zapomene tak se z toho nedela tragedie, maminkam bysme meli dekovat celorocne a ne se zblaznit jeden den v roce :kytka:

to je typická věta jehovistů když vysvětlujou proč neslaví vánoce :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
5
2.5.17 22:10

To naprosto souhlasím s tím děkováním celoročně. Vlastně dá se říct, že mamce projevuji více lásky v jakýkoliv jiný den, ale 12.5. je to sms:-). Možná je to i díky tomu, že nebydlíme moc blízko u sebe…takže neplánuji, abychom se osobně scházely kvůli tomuto svátku…ale když to tentokrát vyjde, šeřík je dobrý nápad, má ho ráda. Děkuji za tip:-)

Příspěvek upraven 02.05.17 v 22:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
2.5.17 22:11

Ano. Minimálně kytička vždy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53789
2.5.17 22:18

@Sebzy ano mamince ke svátku matek přeji, buď pošlu mail nebo zavolám, záleží co mě zrovna napadne.
@arada ono ne každý má svoji maminku blízko, aby ji mohl navštívit osobně a popřát. Podle mě je důležitější to, že si vzpomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
2.5.17 22:31

Ano, přeju svojí mamince. I kdybych měla patnáct dětí, pořád to bude moje maminka, takže jí přát budu. Osobně teda málokdy, protože jet jen kvůli přání 350 km je trochu náročná akce, většinou volám. Když se to sejde tak, že o příslušném víkendu zrovna jsme u rodičů, tak i tu kytku kupuju, to se pak většinou domluvíme se ségrou a přejeme společně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama