Režim miminka s pracovně velmi vytíženým tatínkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 15:48
Den miminka vs. pracovně vytížený tatínek

Ráda bych se zeptala především těch, jejichž manželé a partneři pracují pozdě do večera/noci, na směny, dvanáctky krátký dlouhý týden apod.

Jak jste řešili kompromis „režimu“ dne tak, aby se tatínek s miminkem užil aspoň trochu. Mne se konkrétně jedná o příchody tatínka později večer okolo 20,00. Zatím má miminko skoro 2 měsíce a „večerní režim“(který funguje, přes den zatím bez režimu) s tatínkem koupaní, olejíček, pomazlení, krmení probíhá cca 21,00. Nevím ale, jestli je to do budoucna realné, takhle „pozdě“ dělat? Zase ale chci, aby si tatínek užil potomka alespoň chvíli na to koupání…Ale samozřejmě už to není na velké blbnutí. :think:

Předem děkuji

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 03.04.19 16:49

Dětem většinou víc vyhovuje režim jako takový, je pak jedno, jak je nastavený, pokud je to pravidelné.
Jediné, čeho bych se bála je to, že si dítko zvykne být vzhůru víc večer, a až potom začne chodit třeba do školky, tak aby v tom nebyly problémy, večer nebude chtít spát, ráno vstávat.
Kamarádčin chlap to tak taky měl, dítko si naučili na večerní sedánky s tatínkem po práci a teď je klučinovi pět a docela s tím bojujou :?
Jako malýmu to až tak dalece nevadí, to ponocování, večer je v akci, ale ráno je pak na zabití a kolikrát druhý den odpadá v půl sedmý večer…

Váš příspěvek
Reklama