Den MS ale ta nikde, test den předtim negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 06.09.18 18:50
Den MS ale ta nikde,test den předtim neg

Tak já už jsem vážně v koncích. MS nikde bolej mě občas vaječníky a mám bílej výtok a pořád pocit ze to dostanu a ono nic… Ale vcerejsi test citlivost 25 negativní… Úplně bílo přitom je to dnes už 15 DPO.. :think: už vážně nevím… Měl to tak prosím někdo a byl tehu? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 06.09.18 19:02

@Dynamickaela skuste za týden test pokud nedostanete MS ;)

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 06.09.18 19:08

@MisulkaP to asi nevydržím tak dlouho.. Dneska jsem ji měla dostat a nikde nic a testy jsou negativní. Nejspíš se zblázním ????????

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 06.09.18 19:42

Zkusit test s citlivosti 10 ☺️

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 20:20

já to mám podobně. Snažíme se, dvě čárky na ovu testu byly přesně před 14ti dny, jsem už ale 34. den cyklu, normálně mám cyklus 30-31 dnů dlouhý. V pondělí a úterý jsem měla ttest ráno oba jasně negativní, pro další jsem ještě nedojela. Zítra možná zkusím, ale stejně až odpoledne a žádné příznaky těhotenství nemám. Jen bolest břicha sem tam. Včera víc, nejvíc, když jdu spát. Včera na posteli jsem úplně myslela, aby to nebylo mimoděložní, nebo v jizvě, jak to bolelo, docela ostře, až jsem se bála. Na druhou stranu, děloha je asi překrvená před menstruací a může bolet i jen tak? Nevím. Dnes přes den ale bolest minimální. Tak snad to brzy dostanu, pokud by se neukázalo těhotenství, moc nedoufám, prsa nebolí, nic.. Anonym1

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 06.09.18 20:26

Anonymní. Taky zkusím asi zítra pokud MS nedorazí. Já mám sem tam MS příznaky vaječníky atd.. Ale nikde nic tak snad už mám v břiše mého miláčka a jen se mi zatím nechce ukázat ????. No zatím je to první pokus tak uvidíme. :lol:

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 06.09.18 20:59

Mě test vyšel pozitivní po 3dnech vynechání, doktorka mě řekla že skrz můj zdravotní stav nám to bude dlouho trvat, furt jsem na. To myslela, dívala se na internetu na příznaky, týden po týdnu a nic, a jakmile jsem na to přestala. Myslet, tak se podařilo. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 21:03
@Anonymní píše:
já to mám podobně. Snažíme se, dvě čárky na ovu testu byly přesně před 14ti dny, jsem už ale 34. den cyklu, normálně mám cyklus 30-31 dnů dlouhý. V pondělí a úterý jsem měla ttest ráno oba jasně negativní, pro další jsem ještě nedojela. Zítra možná zkusím, ale stejně až odpoledne a žádné příznaky těhotenství nemám. Jen bolest břicha sem tam. Včera víc, nejvíc, když jdu spát. Včera na posteli jsem úplně myslela, aby to nebylo mimoděložní, nebo v jizvě, jak to bolelo, docela ostře, až jsem se bála. Na druhou stranu, děloha je asi překrvená před menstruací a může bolet i jen tak? Nevím. Dnes přes den ale bolest minimální. Tak snad to brzy dostanu, pokud by se neukázalo těhotenství, moc nedoufám, prsa nebolí, nic.. Anonym1

Jsem na tom stejne jako ty.Úplně na chlup.
ANONYM R

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 22:41

Tak to už jsme stejne tři já mám taky tyden spozdeni a snehobilo ..

Ejminka11
Povídálka 35 příspěvků 07.09.18 07:58

@Dynamickaela ahoj mam uplne stejne priznaky,zpozdeni MS dva dny a TT negativni. Uz sem uplne nestastna....­.snazime se uz moc dlouho a porad se nedari :,(

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 10:12

@Ejminka11 mě už meska MS dnes druhý den. Asi zkusím test ale nevím nevím. My. Se snzauli poprvé tak uvidíme. Ale popravdě mě už ani nebaví testovat.

Ejminka11
Povídálka 35 příspěvků 07.09.18 10:35

@Dynamickaela to verim ze uz to nebavi,vim jake to je porad testujes a porad nic…tak snad se na nas obe usmeje stesticko a budou tam //

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 07.09.18 11:01

Holky berete nějaké vitamíny?

Ejminka11
Povídálka 35 příspěvků 07.09.18 11:05

@MisulkaP ano ja beru GS mamavit

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 07.09.18 11:16

@Ejminka11 já beru femibion ani ne po měsíci uzivani čekáme miminko ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >