Den po očekávané MS, TT negativní

13.10.19 09:16

Den po očekávané MS, TT negativní

Prosím vaše zkušenosti, dneska jsem 12 DPO, před 4 dny jsem měla píchání na levé straně (kde byl i podle gynekologa folikul 21mm), další dny opět občas píchnutí, pobolívání jako před MS, doufala jsem, že je to uhnízďování, včera měla přijít MS a stále nic, test je negativní. menstruaci mám pravidelnou, buď přijde přesně na den nebo o den dřív..Dva roky se snažíme o miminko, Ael jednou za tu dobu jsem neměla tak silný pocit, že to právě teď opravdu vyšlo. Máte některé zkušenost, že by se těhotenský test ukázal pozitivní až po delší době od očekávané MS? Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

363
13.10.19 09:44

@Margit. Tomanova počkej tomu nerozumím. :think: nemůžeš být 12 dpo když před 4 dny viděl dr na ultrazvuku folikul, který byl těsně před prasknutím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 09:55

Taky mam pravidelnou ms, ted se mi zpozdila, test jsem delala az tyden od vynechani, negativní, ms dorazila o deset dní dele.
Myslim, ze bys uz na testu mela aspon ducha

• Nahlásit
  • Citovat
13.10.19 10:22

@Jessica4 Asi jsem to špatně napsala, folikul byl vidět samozřejmě vidět 30.9. na utz, počítám tedy, že 1.10 byla ovulace, dneska je tedy 12 DPO a před 4 dny, tedy ve čtvrtek, jsem měla to píchání na levé straně. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 10:24
@Anonymní píše:
Taky mam pravidelnou ms, ted se mi zpozdila, test jsem delala az tyden od vynechani, negativní, ms dorazila o deset dní dele.
Myslim, ze bys uz na testu mela aspon ducha

To je divny viď, mít tolik dnů zpoždění když má člověk jinak ukázkovou menstruaci :think:

Asi to moc hrotím, měla bych se smířit s tím, že to zase nevyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
13.10.19 10:34

@Margit. Tomanova jo aha, pardon :D.
Tak v tom případě si myslim že to nevyšlo. Na testu by bylo určitě něco vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 10:41

@Jessica4 No jo člověk se chytá každého stébla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
13.10.19 10:55

@Margit. Tomanova chápu. Chytala jsem se taky 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama