Den před MS, HCG menší jak 2

2892
20.2.21 18:16

den před MS, HCG menší jak 2..příznaky těhotenství,můžu být?

Ahoj holky. Zítra bych měla dostat MS. Už cca 5dní mám pocit v podbřišku, že to dostanu, ale zároveň mi je tak blivno, občas mě pobolívá hlava, únava. Dělala jsem si test z moče, negativní a Hcg z krve bylo menší jak 2(nabráno včera večer). Ale nějaké děti už mám a prostě mám pocit, že jsem tehotná..myslíte, že je to reálné(vůči tomu HCG z krve)..nebo že to mám z psychického stresu vyvolané příznaky? Díky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9722
20.2.21 18:24

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.2.21 18:25

@karkarka To bych opravdu ráda, ale zaráží mě, jak mi je tak divně, cítím i trochu prsa atd..ale zase si říkám, že sice je HCG z krve brané před MS, ale že i tak by už mohla být hodnota vyšší…snad..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
20.2.21 18:36
@Prtka píše:
Ahoj holky. Zítra bych měla dostat MS. Už cca 5dní mám pocit v podbřišku, že to dostanu, ale zároveň mi je tak blivno, občas mě pobolívá hlava, únava. Dělala jsem si test z moče, negativní a Hcg z krve bylo menší jak 2(nabráno včera večer). Ale nějaké děti už mám a prostě mám pocit, že jsem tehotná..myslíte, že je to reálné(vůči tomu HCG z krve)..nebo že to mám z psychického stresu vyvolané příznaky? Díky..

Ne, budte v klidu. Tehotna opravdu nejste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.2.21 18:39

@janikema90 soudíte dle toho hcg z krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
20.2.21 18:59

Nemůžeš mít příznaky, aniž bys neměla vysoké hcg. Hcg ty příznaky způsobuje. Hodnota 2 je nic, to je negativní výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
20.2.21 19:06
@PepiKo píše:
Nemůžeš mít příznaky, aniž bys neměla vysoké hcg. Hcg ty příznaky způsobuje. Hodnota 2 je nic, to je negativní výsledek.

Věř mi, že můžeš… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
20.2.21 19:09

@Prtka mě bylo dost podobně, když mi začínal covid. Kdybych neměla zrovna po menzes, tak bych asi taky zbystřila. Ten sajrajt se chová dost divně, dokonce mi po víc než roce spustil ovulaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.2.21 19:16

My @Janli myslíš, že kovid? Ten už máme myslím za sebou..ale člověk nikdy neví. je pravda, že trochu cítím i hlavu a mám teď 37,2 „teplotu“..jen se bojím, abych nebyl těhotná, protože se tak cítím. Zároveň mě ale uklidňuje to HCG, že už by snad bylo vyšší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
20.2.21 19:18

@Prtka taky jsem si myslela, že ho mám za sebou než jsem ho dostala doopravdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.2.21 19:24

@Janli a ty si s ním měla příznaky jako těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
20.2.21 19:35

@Prtka měla jsem divný pocity v podbříšku, lehce na zvracení, dokonce jsem něla v začátku výraznější čich…navíc teda únava, bolení hlavy a podrážděnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
20.2.21 19:38
@Prtka píše:
@janikema90 soudíte dle toho hcg z krve?

Ano.
Ledaze by to tehotenstvi bylo opravdu hodne na zacatku, ale to by znamenalo, ze ovulace probehla nekdy pred par dny.
To sice realne je, ale neni to obvykle.
Uvidite, zda-li se dostavi ms.
Kdyby to bylo prosperujici tehotenstvi, tak den pred ms uz by slo z krve zachytit (pokud tedy neprobehla ta ovulace pred par dny, jak uz jsem psala).

Spis bych se priklanela k tomu covidu.
Kolegyne z byvale prace ho zrovna prodelala a psala, ze si napred myslela, ze je v tom. Mela ranni “kocoviny”, bylo ji zle, mela prujem a dokonce ji vynechala ms.
Takze kdo vi 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
20.2.21 19:57

Tak to jsem zvědavá..já mám cykly vcelku pravidelný a u všech dětí jsem měla test pozitivní buď nějaký den před nebo téměř po vynechání. Doufám, že teda těhotná nebudu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
20.2.21 21:18
@Janli píše:
Věř mi, že můžeš… ;)

Jasně, pokud je máš vsugerovaný a pak zjistíš, že jsi těhotná, tak jo :mrgreen: :mrgreen:. Ale jinak je to nesmysl, logicky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat