Den před MS negativní TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 19:39
Den před MS negativní TT.

Ahoj holky prosím hned mě neukamenujte.
Dneska měla dorazit MS, ale zatím nic :nevim: včera jsem si dělala TT pepino, ale nemám s ním žádné zkušenosti… Byl negativní. Normálně bych před MS netestovala, ale manzel měl narozeniny a tak jsem si řekla co když?
MS mívám většinou dva dny po tom co mě začne bolet břicho, teď ale nic a bolí už tak 5 dnů a pořád lítám na WC a furt nic :think:
Moje otázka je zda mi test může ukázat ještě dvě čárky později a jakou máte zkušenost se značkou pepino? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 28.04.19 19:46

Já s Pepinem dobrou zkušenost nemám, jinde jsem už měla krásné // a Pepino ani ťuk. Každopádně ještě máš čas na to, že se ti ukážou // ;) zkus zase za dva dny

Kotatko03
Echt Kelišová 8716 příspěvků 28.04.19 19:46

S testy od Pepina mam dobrou zkusenost, mne vzdy ukazali spravmy vysledek.

MarketaC4
Stálice 90 příspěvků 28.04.19 19:47

Se značkou Pepino zkušenost nemám, ale test ti čárky později samozřejmě ukázat může.

Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 28.04.19 19:54

Mě pepino vždycky ukázal správně, ale mohla si mít třeba později ovulaci a tim pádem ukáže test později…

iPodPrd
Kecalka 361 příspěvků 28.04.19 20:04

Já s Pepinem teda nemám dobrou zkušenost. Píšou citlivost 10, byl negativní - z ranní moči. Ten samý den odpoledne ClearBlue (citlivost 25) už ukazoval 3+ :nevim:

Kitten625
Povídálka 16 příspěvků 28.04.19 20:14
Ahojte

Dostala som mrchu… Ale mam ju kratsie.. Uz mi konci ale stale ma bolia vajecniky a krúti sa mi hlawa,( toto nemavam). Moze to byt aj pocasim… Spravila som si test. Je bieli ale nwm ci si len namyslam no ja ju tam tu druhu čiarku miestami vidim. Uz som paranoidna.

Bol niekto tehotny aj ked mal mrchu?

Dee10
Kecalka 290 příspěvků 28.04.19 20:16

Taky mám špatnou zkušenost, testovala jsem týden po termínu ms a negativní. Po 2 týdnech jsem šla k dr a ta viděla na ultrazvuku váček. Zkus jiný test :think:

Dee10
Kecalka 290 příspěvků 28.04.19 20:17

@Kitten625 znám pár takových případů :palec:

Kitten625
Povídálka 16 příspěvků 28.04.19 20:19

@Dee10
Asi pockam dva dni a skusim este iny test

Od zajtra idem vyskusat tabl. Maca negra
Tak som zvedawa ci pomozu l babatku

Dee10
Kecalka 290 příspěvků 28.04.19 20:21

@Kitten625 vím že někdy je to čekání nekonečný ale stojí to za to :) aspoň nemusíš lovit duchy :roll:

Kitten625
Povídálka 16 příspěvků 28.04.19 20:27

@Dee10
Heeh tak to ano.. To pozna vela zien.. Lovenie duchov.. A testovanie niekedy aj viac krat za den. Nevieme cakat sme nedockave

Liebzeitka
Nováček 7 příspěvků 28.04.19 20:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím hned mě neukamenujte.
Dneska měla dorazit MS, ale zatím nic :nevim: včera jsem si dělala TT pepino, ale nemám s ním žádné zkušenosti… Byl negativní. Normálně bych před MS netestovala, ale manzel měl narozeniny a tak jsem si řekla co když?
MS mívám většinou dva dny po tom co mě začne bolet břicho, teď ale nic a bolí už tak 5 dnů a pořád lítám na WC a furt nic :think:
Moje otázka je zda mi test může ukázat ještě dvě čárky později a jakou máte zkušenost se značkou pepino? ;)

Dva dny před MS na pepinu viditelný duch, na dr maxovi hezké čárky. Pepino vždy ukázal mnohem slabší.

Celia
Kecalka 319 příspěvků 29.04.19 01:46

Mě test Pepino ukázal slabého ducha 4 dny před MS. A to jsem (dle UTZ) měla ovulaci o týden později. Ale každá to máme jinak. Zkus testovat pozítří a jinou značkou :kytka:

prceek55
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 29.04.19 07:03

Já si myslím, že je ještě brzo :) já si dělala test den po vynechání MS a byl tam opravdu velmi slabý dušík, takže den před MS by mi test určitě nic neukázal.. pořádné dvě čárky jsem měla až tak 6 dní po vynechání MS :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama