Reklama

Den za dnem po KET - pojďme se sdílet pocity :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 04.05.18 08:22
Den za dnem po KET - pojďme se zdilet pocity :)

Ahoj holky, zakladam toto téma, zajima mě pocity po KET den po dnu, jaky jsem měli příznaky, kdy zacali atd..
Ja jsem dneska 5 den po KET, a zatím me je po vecerech divne od zaludku at po jidle nebo před.. A nic jiného na sobe zatím nepozoruju..
Jsem po 2 neúspěšných ket :( tohle je muj treti s pouzitim EmbrioGlue..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 04.05.18 09:56

Ahoj Oli, já byla na svém prvním KET ve středu, takže dneska druhý den. Včera mě odpoledne trochu popichovalo v podbříšku, ale jinak nic. Občas dokonce na pár vteřin zapomenu, že to mám v sobě :D

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 04.05.18 10:12

Ahojky Blesku ;) a kdy plánuješ testovat? Ja jsem 5 den auz mam myslenky, ze jsem v lekarne a rikam si " jeden tehotensky test, prosim" :D

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 04.05.18 10:30

No já jsem si testy (4!!! :lol:) koupila hned v den KETu, abych byla připravená… Plánuju první test udělat tak sedmý den.

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 04.05.18 10:31

@Bleková ano to si myslim, ze je rozumne :-)
A jak se cítíš?

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 04.05.18 10:34

Úplně normálně. Jen trochu tlak v podbříšku, měla si to taky hned první a druhý den po KET?

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 04.05.18 10:38

@Bleková Ano, tlak a nechutenstvi

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 04.05.18 10:54

@Oliinka tak nechutenství nemám, ale špatně spím. Ale to je spíš tím, že toho mám plnou hlavu. Takže pozítří uděláš test? ;)

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 07.05.18 08:35

@Oliinka tak co? Jak ti je? Dneska jsi už 8. Den, že? Už si měla odvahu testovat? :kytka:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 07.05.18 10:28

@Bleková V 11:00 to bude presne tyden :)
Ne test jem ještě nedělala, pockam tentokrát aspoň na 11 den :)
Boleji me ( popichavaji ) prsa, jinak spim taky spatne
A jak se cítíš ty?

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 07.05.18 10:55

@Oliinka teda ty jsi statečná!!! Mě nic není a jsem dneska 5ty den. Až mě to děsí… Jak ráda bych blila každý den :lol: ty bolavý prsa jsou dobrým znamením, takže držím palce, ať bolí víc :lol: mě už ani nebolí ten podbříšek, takže nevím Co si mám myslet. Je to normání, nebo není :nevim:

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 07.05.18 10:58

@Bleková Statečna ani ne, nechci byt zklamana, ze tam tak brzo nic neuvidim, vis… To jsem se usmála :D Ja bych taky nejradši blila cecely den a at prsa jen boli a jsou teda natekla, ja to takhle mela u druhyho tehu, které ale dopadlo 7 tt zamlkym tehu ( prorozene otehotneni po stymulaci IVF).
Ja bych si strasne moc prala, kdyby uz to konecne vyslo, snažíme se 2,5 roku

Oliinka
Závislačka 2505 příspěvků 07.05.18 11:00

@Bleková A moc dekuju, tobe taky drzim moc palecky, nam obem!!! :hug: :kytka:

Bleková
Kecalka 160 příspěvků 08.05.18 20:48

Já se Snažím už 8 let. S exmanželem jsme to zkoušely přirozeně, ale věděli jsme, že musí dojít na umělý. Bohužel (nebo na štěstí) došlo dřív na rozvod. Jj, doufám, že nám to oběma vyjde :hug:. Nikdo by tímhle neměl procházet. Je to fakt o nervy. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 21:07

Ahoj holky. Jsem dnes 9tý den po KET a od dnešního rána mám menstruační křeče. Ráno jsem měla mírně růžový výtok, ale jinak nic. Jsem z toho celý den zničená. V CARu mi neřekli, že je možné, že pokud neotěhotním, dostaví se normálně menstruace, ale podle diskuzí tady na emiminu je to asi tak. Je to už můj druhý KET, první byl neúspěšný, ale menstruaci jsem tenkrát dostala až po vysazení hormonů. Ach jo, má vůbec cenu zítra volat do CARu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama