Deníček pro miminko - nemohu se rozhodnout

54
21.8.21 12:10

Deníček pro miminko - nemohu se rozhodnout

Přeji hezký den, potřebovala bych poradit s výběrem deníčku pro mou holčičku. Nemohu se rozhodnout mezi dvěma deníčky. :D

Přikládám odkazy. Budu ráda za rady a názory, popřípadě zkušenosti těch, co už některý z deníčků pořídili :srdce:

„Deníček1“:
https://www.mementerra.cz/me-prvni-roky/

„Deníček2“:
https://www.jsimujvesmir.cz/…nkova-kniha/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.8.21 12:50

Nekupuj ani jeden, kup si krouzkovej sesit, ruzne barevne tuzky, nalepky, vodovky a tvor sama.
(krouzkovej doporucuju-vzdy jde prehodit poradi stranek a kdyz se neco nepovede, tak neni problem to vytrhnout)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25260
21.8.21 13:28

Za mě blbost všechno, měla jsem na obě děti něco podobného a vydržela to vyplňovat tak první 3 měsíce a zbytek se tu válí nedodělaný. Lepší klasické album na fotky, kam se dá třeba připsat nějaká poznámka. Možná se v tom někdo vyžívá, ale tohle zaznamenavani každého prdu bylo teda hrozně otravné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
21.8.21 13:35

Děláme fotoknížky, tohle mě bavilo tak týden :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32724
21.8.21 14:49

Líbí se mi oba :palec: Koupila bych druhý. Mám tři děti a vyplňuju jim ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
21.8.21 15:20

Klasika… ptáš se jaký deníček z těch dvou a odpověď tady, že žádný :roll: ach jo :mrgreen:

Já je třeba vyplňuju ráda a poctivě. Nicméně z těch dvou, na které se ptáš, jsem viděla jen ten Mementerra a vůbec mi nenadchnul. Ten druhý naopak vypadá moc pěkně.

Já mám knihu/deník „Jak rostu“. Ta se mi líbila ze všech nejvíce. Je až do 18 let. Psaná z pohledu miminka. Až bude umět dcera psát a bude chtít, mohu jí ho předat a už si ho bude vypisovat sama. Tak jestli si na tuto knihu ještě nenarazila, tak doporučuji kouknout.

Lepím i fotoalbum s popisky, ale ten deník se mi líbí hlavně v tom, že tě to trochu navede, co vůbec psát a tak. Hodně věcí by mi vůbec nenapadlo zapisovat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32724
21.8.21 17:00

@Zijposvem klasika :roll: A přesně, kniha navede :palec: Já kreativní nejsem. A rada kup sešit a tvoř, br, to by neměli nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
21.8.21 18:50

Já mám od jsimujvesmir a super, měla jsem i těhotenský. Vyplňování mě baví a pokaždé se na to těším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat