Deník moderního fotra - aneb nenáročné české komedie :-)

5819
13.8.21 19:46

deník moderního fotra - aneb nenáročné české komedie :-)

Holky, fakt jsme se s dcerou nasmály :lol: :mrgreen: sice to bylo veeelmi nenáročné a lehké - ala Mádl - ale Terez byla skvělá a storka o tátovi v domácnosti taky ;)
zařazuji ke svým oblíbeným light českým komedoškám ala Bobule, Ženy v pokušení, Bezva ženská na krku… (k Pelíškům ani Obecné škole si to nesahá, ale i tak jako oddychovka pro mámy malých dětí značka ideál ;) ) ;)
a u pokladny jsme dostali všichni pytel jahodových kukuřičných filmových křupek :potlesk:
co vy? jdete na Prvoka? já se těším na Večírek - ale to je pro nás - geronty 40+ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58908
13.8.21 19:47

@Lucy75 Prvok je boží
Matky nic moc a celkem se mi líbily Bábovky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
13.8.21 20:04

Já nevím, z ukázek mám celkem osypky, takže asi vynechám. Prvok se mi líbil, teda ta vtipná část, ta vážná je zbytečná. Mám ráda Vlastníky a věci z okruhu Dejvického. Tyhle Matky, Bábovky, Ženy v… mě prostě vtipné nepřijdou, samá reklama na něco.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
13.8.21 20:21

Mě se to teda vůbec nelíbilo a herecké obsazení mi tam prostě nepasuje. Pro mě to byla ztráta času a už nikdy víc. Spíš než vtipné to bylo trapné, ale samozřejmě každý má jiný názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
13.8.21 20:32

Byli jsme na Prvokovi (ten se nám líbil) a byla tam i delší upoutávka na Moderního fotra a to mě teda neoslovilo vůbec.. a to jsem nenáročná na komedie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34003
13.8.21 20:46

Ženy a muži v čemkoli a oddechové nenáročné filmy jsou jen podbízivé sra..čky. Za to bych neutratila ani korunu.Jak říkal klasik - to je blbé, to se bude líbit. Stále ty stejné béčkové ksichty a podobná šmíra v béčkových až céčkových filmech a seriálech. Mmch, to zase od nich bude v karlovarských alejích nablito…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
14.8.21 07:50

Prvok - super, půjdu klidně znova.
Matky -taky fajn.
Deníček fotra - zklamání, trapné scény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek