Reklama

Zubní pohotovost, Plzeň, Denisovo nábřeží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 24.09.18 16:47
denisovo nábřeží

Ahojte. nemáte někdo z vás zkušenosti se zubní pohotovostí v Plzni na Denisovo nábřeží? zajímalo by mě jací tam jsou. zubaři.

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 24.09.18 16:58

stojí to zaprd.
Stálo vždycky a žádná změna nenastala.
Navíc je to tam teď nějaký divoký, musíš na tu pohotovost nějak volat dopředu a objednat se, že dorazíš.
Myslím, že bych se radši nadopovala brufenama a přežila do rána na svýho zubaře, než se dostat do drápů těm na Denisáku :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 24.09.18 17:00

Mám, řeší to dost…no drsně. Pokud tě bolí zub, tak ho prostě bez umrtvení vytrhnou. Od toho, aby se s tebou patlali, tam nejsou ;) .

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 24.09.18 17:04

i když jsem těhotná?

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 24.09.18 17:07

brufen nemůžu. a za týden rodím. teda mám termín no. a jinde se musím obědnat. volala jsem do fn a tam mě odbyli s tím že jestli je to akutní tak mám zajít na denisák. je to děsný když si představím že rodím a do toho mě bolej zuby.

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 24.09.18 17:08
@Werinka.k píše:
i když jsem těhotná?

Jasně, tam nic neřeší. Svého zubaře nemáš? Pokud ne, o to bude jejich chování horší…

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 24.09.18 17:11

@Werinka.k to je tak když lidi nemají svého zubaře …

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 24.09.18 17:11

mám ale ten mi to trhat nebude. ten mi to chce zaléčit. stejně pujde jednou ven tak když už tak rovnou

Kriss Tina
Závislačka 4936 příspěvků 24.09.18 17:18

Se zubařema konkrétně zkušenost nemám, na těch pohotovostech se s tím tak nemažou jako když jdeš ke svému. Ale bejvá tam šílená čekací doba.

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 24.09.18 17:26

pořád jo no já teda četla něco o tom že se to má právě zpřísnit.

Safrik
Kecalka 180 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:34

@Werinka.k
Hodne se tam stridaji, zalezi na koho tam narazis. Starsi blondynka vysoka strasne hodna zubarka.

Safrik
Kecalka 180 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:36
@Safrik píše:
@Werinka.k
Hodne se tam stridaji, zalezi na koho tam narazis. Starsi blondynka vysoka strasne hodna zubarka.

Taky me zacal bolet vcera zub. A nez se dostanu ke sve tak mi ten zub sam odejde. :lol: treba se tam potkame :mrgreen:

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 24.09.18 20:24

@Werinka.k tak jestli si chceš užít sado maso a čekat mezi bandou tmavých různého původu, kteří vypadají, že mají všechny nemoci světa (což chytnout před poroden, je super…), tak hurá tam! :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >