Můj denní režim - pro výživového poradce

Anonymní
20.5.20 15:04

Denní režim, pro výživového poradce

Dobrý den, chtěla bych začít hubnout a tak jsem se obrátila na jednu paní co je výživový poradce a osobní trenér. A chce po me vyplnit dotazník kde chce vědět můj denní režim, dva dny v týdnu a dva dny o víkendu, a muj dosavadní jídelníček. Co tedy přesně jí mám napsat? Abych nepsala hovadiny typu rano vstanu vycistim zuby a dam si pizzu????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
20.5.20 15:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych začít hubnout a tak jsem se obrátila na jednu paní co je výživový poradce a osobní trenér. A chce po me vyplnit dotazník kde chce vědět můj denní režim, dva dny v týdnu a dva dny o víkendu, a muj dosavadní jídelníček. Co tedy přesně jí mám napsat? Abych nepsala hovadiny typu rano vstanu vycistim zuby a dam si pizzu????

Máš napsat pravdu… Tak, že cisteni zubů vynech :lol: a napis snídaně.. pizza cesta do práce oběd řízek atd…cesta z práce.
Asi tak bych to pochopila já :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24403
20.5.20 15:17

Normálně napiš v kolik vstáváš a co děláš a co jíš :nevim: vstávám -hygiena -, snídaně to není žádný test, chce vidět kde je problém v režimu jídla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4190
20.5.20 15:22

Fakt by nekteri meli vratit obcanky. Jelikoz nejsou schopni samostnatne fungovat a zpracovat primitivni ukol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20972
20.5.20 19:17

Zamer se na zaznamenani jidla a pohybu. Bude jina rada, pokud napr nesnidas nebo chodis pred praci do fitka. Dale ji urcite zajima, jestli mas cas na srbe, i na relaxaci. Ona se z toho bude snazit vykoukat, proc jsi tlusta a jak to zmenit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1331
21.5.20 05:27

Mě se třeba ptala i na stolici. Kolikrát denně, kdy a v jaké konzistenci. Trapneji mi snad nikdy nebylo. Ale určitě to mělo svůj význam, protože jsem zhubla 20 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3433
21.5.20 06:03
@Anonymní píše:

Napsal bych tam všechno, včetně čištění zubů, kolik zubní pasty spotřebuješ a jakou značku/druh pasty používáš… Je to důležité, protože i zubní pasta má dost kalorií a je potřeba s ní počítat v návrhu jídelníčku, atd… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
21.5.20 12:21

Pitný režim, pohyb (cvičení i chůze), časy jednotlivých jídel, kdy vstáváš, kdy jdeš spát, úroveň stresu, jestli bereš nějaké léky, typ práce (sedavá/aktivní)… to všechno by mě zajímalo, kdybych byla výživový poradce. Je dobře, že se tě na to ptá, chce ti sestavit jídelníček s ohledem na tvůj životní styl, individuálně tobě na míru a ne nějaký obecný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama