Denní studium na vysoké škole - jak podat výpověď???

15.8.07 19:19

Denní studium na vysoké škole - jak podat výpověď???

Ahojky, potřebovala bych nutně rychle poradit :oops:

Včera mi přišlo poštou, že jsem se dostala na odvolání na vysokou školu na denní studium. Už jsem s tím nepočítala a tak mám trochu problém s mojí prací. V práci budu 1.10.2007 3 roky, smlouvu mám na neurčito s 2-měsíční výpovědní lhůtou, od 5.9.2007 budu oficiálně mít status studenta a 17.9.2007 bych potřebovala už nastoupit do školy - tzn. nemohu dodržet klasickou výpověď s 2-měsíční výpovědní lhůtou. Poradíte mi někdo, jak to mám co nelépe v práci vyřešit? 30.8.2007-9.9.2007 jsem na dovolené v zahraničí, té dovlené mi už pak moc nezbyde, protože jsem slyšela, že i když mám nárok ročně na 25 dní dovolený, že když podám výpověď v průběhu roku, že se to nějak krátí. Moc se v tom nevyznám a potřebovala bych poradit od někoho, kdo v tom umí chodit, protože chci jít zítra (čím dřív, tím líp) za ředitelkou už s hotovou věcí - tzn. výpověď dohodou k určitému datu, abych se nemusela nahlašovat na úřad práce. A ještě jsem se chtěla optat, jestli někdo nevíte, jestli to musím nahlásit na sociálce a zdravotní pojišťovně, či to za mně zařídí zaměstnavatel (pracuji jako státní úřednice).

Předem moc děkuji za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.8.07 07:58

Ahoj, gratuluju! Já jsem tohle řešila před 6 lety. Mi zaměstnavatel vyšel vstříc a šlo to dohodou.

Na sociálku i zdravotní pojišťovnu musíš sama. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
3143
16.8.07 22:04

Nechceš zkusit individuální studijní plán, než tě zaměstnavatel uvolní, a pak požádat o přestup na denní studium. Já jsem to dělala naopak, z denního na dálkové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama