Reklama

Klinika - Dent Medico, Radno nebo Schill?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 07.12.17 11:33
Dent Medico,Radno nebo Schill klinika?

Dobrý den, odhodlávám se řešit zoubky 3.letého syna. U šestileté dcery zoubky bez problému, u syna při stejné péči kazy. U zubařky, ke které chodíme pravidelně chodíme je ošetření nemožné, takže ač se mně nechce syna nechat uspávat, ošetřit zuby se musí, takže zvažuji-analgosedace nebo celková anastezie? Všichni mi říkají, že je celková lepší kvůli riziku aspirace při analgosedaci. Jenze se bojím intubace do nosu, co když bude nějaká reakce na anestetikum…a případně jakou vybrat kliniku. Motol jsem vyloučila, protože chci zoubky opravit a ne vytrhat, zase je to klinika, takže z hlediska anestezie by to mělo být nejbezpečnější. Moc by mně pomohl aktuální postřeh k tématu. Moc děkuji!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >