Klinika - Dent Medico, Radno nebo Schill?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 116 příspěvků 07.12.17 11:33
Dent Medico,Radno nebo Schill klinika?

Dobrý den, odhodlávám se řešit zoubky 3.letého syna. U šestileté dcery zoubky bez problému, u syna při stejné péči kazy. U zubařky, ke které chodíme pravidelně chodíme je ošetření nemožné, takže ač se mně nechce syna nechat uspávat, ošetřit zuby se musí, takže zvažuji-analgosedace nebo celková anastezie? Všichni mi říkají, že je celková lepší kvůli riziku aspirace při analgosedaci. Jenze se bojím intubace do nosu, co když bude nějaká reakce na anestetikum…a případně jakou vybrat kliniku. Motol jsem vyloučila, protože chci zoubky opravit a ne vytrhat, zase je to klinika, takže z hlediska anestezie by to mělo být nejbezpečnější. Moc by mně pomohl aktuální postřeh k tématu. Moc děkuji!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama