Dentanova - Mladá Boleslav

733
17.5.16 20:06

Dentanova Mladá Boleslav

Zdravím maminky. prosím vás nemáte někdo zkušenost s touto klinikou? Na internetu jsem nikde nenašla recenze a zvažují že tam půjdu. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Kim
9941
17.5.16 20:18

Dobrý den!
Je to dle mého názoru dobrá ordinace. Příjemní zubaři. Sice si platíte výplně a ostatní komponenty, ale vše mají napsané na svých stránkách. Poprvé za život se nebojím zubaře. Chodím tam již dva roky, a oprava zubů nebolí. Osmičky jsem si nechala trhat v analgosedaci. Určitě doporučuji. Doktoři vždy vysvětlí, co Vám budou se zubama dělat, udělají na první schůzce s Vámi pohovor a rentgen a následně na to udělají léčebný plán. Na každou návštěvu Vám předem řeknou, co se bude dělat a kolik zaplatíte. Já tam vystřídala tři doktory a nakonec jsem zůstala u pana dr. Holase…už je na moji fobii ze zubařů zvyklý a ani čištění kanálků od něj opravdu nebolelo. Injekce na bolest je automatická (dřív u jiného zubaře jsem o ni musela škemrat). Přešla k nim i moje maminka a taky si je chválí. Přišli ji na 4 kazy, které ji tam nechal její předchozí zubař a to u něho byla na prohlídce měsíc před změnou zubaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
18.5.16 08:21

@Kim děkuji moc.tak já si tam dnes Zavolám. ja chci všechno udělat ve spánku pro mě hrozná představa jenom tam jít. takze to pro mě bude jenom to nejlepší. fakt děkuji moc. hodne jste mě uklidnila :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kim
9941
27.5.16 10:54

Ahoj:-)
No mě ve spánku dělali jen ty osmičky. A uklidňovali mě, že vrtání zvládnu s jejich pomocí, že není třeba uspávat :mrgreen:…a měli pravdu, já mám ze zubařů hrůzu už od dětství. A musím uznat, že mi ani nevadí čištění kanálků a příprava zubu na korunku. Mě dřív zubař nedával ani injekci na bolest a doslova na mě klečel. Ale je možné se nechat uspat. Mě analgosedace stála cca 6 tis. A nic si z toho nepamatuju ani kdy jsem usnula…a přitom byla přivědomí abych jim otevírala ústa jak potřebují :mrgreen:..a když jsem se probrala, tak jsem se jich ptala, kdy tedy začnem :mrgreen:…a oni, že už jsem hotová a trvalo to 2,5 hodiny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.16 09:47

Dobrý den, máte ještě nějaká maminka nějaké zkušenosti se zubní ordinací Dentanova?? Přítel potřebuje nového zubaře a navíc z něj má panickou hrůzu, tak potřebujeme nějakého citlivého zubaře, co to pochopí :roll:
A ještě jak je to s cenou?? Nejsou předražení?? :oops:
Mooc děkuji za všechny Vaše názory :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama