Deodoranty Balea - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 327 příspěvků 21.11.18 19:45
deodoranty balea

Ahoj, jakou máte zkušenost s deodoranty Balea? případně jaký konkrétní můžete doporučit? můžete přidat i odkazy na vaše oblíbené produkty zn. Balea. děkuji

Reakce:
Mirenka
Stálice 98 příspěvků 21.11.18 19:52

Za mě super. Deodoranty i antiperspiranty. Baleu mám rada, nevyhovují mi jenom šampony, ale manžel je používá a ok. Jinak třeba lak na vlasy, krém, gel na holení pro mě i manžela, odličovací mléko, telove mléko …

MP Evik
Kecalka 126 příspěvků 21.11.18 19:53

DEO Kristal

Celeste97
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 21.11.18 20:09

Deo od Baley nemám, ale kupuju šampony a sprcháče, za ty ceny prostě super :potlesk:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 21.11.18 20:45

Deodoranty nevím,ale hodně kupuji výrobky Balea a jsem spokojená a je super cena.

aduska912
Kecalka 327 příspěvků 22.11.18 13:54

@MP Evik a ten kristal se prosím namočí ve vodě nebo jak to funguje?

janablizkova
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 22.11.18 21:03

@aduska912 Tak dnes jsem si koupila deodorant Balea dry krásně voní.

MP Evik
Kecalka 126 příspěvků 22.11.18 21:26

@aduska912 jo jen se navlhci, nebo se nanasi na vlhkou pokozku. Zkraje to asi prvni tyden nefunguje na 100%, ale pak jakoby ta pokozka si zvykne a fakt nesmrdime. :) Vypotrebovat se to snad neda, mne to asi 5× spadlo, takze jsem to postupne vyhazovala, jak se to roztristilo. Pouziva i muz a je spokojeny a to tomu na zacatku moc neveril. Ja po letech nemam v podpati cervene fleky a to jsem mela problemy i po drahych z lekarny, bez hliniku, deodorantech…

elle21
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 23.11.18 20:27

deodoranty jsou fajn ,ale tuhé antiperspiranty a rolony od nich moc účinné teda nejsou..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >