Depilace chloupků na nohách

19
28.3.20 11:22

Depilace chloupků na nohách

Dobrý den, mám hodně odolné chloupky na nohách, na holeních a na lýtkách. Dříve jsem si je odstraňovala depilačními krémy, hlavně Veet nebo Opilkou. Teď mi už nějak nepomáhají. Neměl by prosím někdo typ na jiné odstraňování kromě někde u kosmetičky nebo podobně? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16540
28.3.20 11:41

Buď bych je trhala cukrovou pastou nebo epilatorem nebo bych šla do ipl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
28.3.20 12:01

Mně vyhovuje epilátor. Zkoušela jsem vosk i cukrovou pastu. Ale prostě mi to s tím vůbec nejde… U toho epilátor jsem měla sice problém se zarustanim chloupků, ale když pravidelně používám na nohy peeling, tak je to v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.3.20 12:21

Holky a jak dlouho vám vždycky trvá oholení epilátorem? Mně přijde, že u toho vždycky strávím hodinu, tak nevím, zda je to normální, nebo mám nekvalitní strojek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
28.3.20 13:05

@BlackTea kdyz si ty nohy škubu po dlouhé době, během které jsem používala ziletku, tak to trvá a hlavně bolí. Ale pokud to dělám pravidelně, tak třeba max 15 minut a to fakt hledám každej chlup, ať to mám pořádně :mrgreen: A strojek mám už docela letitý Braun :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
28.3.20 13:22

Taky mám elektro škubátko a za mě fakt super, lepší pravidelně škubat, ony ty chloupky pak nejsou ani tak četně a nebolí to, kůže je odolnější. Alespoň já si toho za ty roky všímám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3226
28.3.20 14:21

Zrovna včera a dnes jsem se taky vrhla na jarní odchlupení a jeste nemam hotovo :D přes zimu se většinou holim ziletkou, ale jak je pěkně tak taky sahám po elektrickým skubatku. Někdy pouziji i voskove pásky a pak zbytek dovytrham epilatorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama