Reklama

Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 10:09
Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporucte

Ahoj damy, chystam se poprve na cukrovou pastu, takze bych potrebovala poradit nejaky salon v Praze a okoli, vim ze je potreba opravdu sikovnou pani takze nechci narazit na nekoho kdo me to udela spatne a zblaznim se pak bolesti kuze a vubec. Depiluju se paskama uz spoustu let ale zadnej extra rozdil nevidim, navic je to fakt bolest, tal se mi prosim podelte o zkusenosti :)

Reklama

Reakce:

Eulalia
Stálice 88 příspěvků 05.03.17 10:24

Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 12:38
@Eulalia píše:
Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Eulalia
Stálice 88 příspěvků 05.03.17 15:03
@Akiree píše:
Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Lytka a podpazi

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 04.09.17 14:59

Ahoj, chtěla jsem se poradit ohledně depilace cukrovou pastou případně jinou depilaci. Chtěla bych si nechat depilovat lýtka.. chloupky mi narostou za tři hodiny co se oholím :mrgreen: :zed: :pocitac:, takže se to vážně nedá… Jak dlouho depilace vydrží? Na jakou bolest mám být připravena? :D

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 05.09.17 12:56

Nikdo nic? :)

Laraam
Nováček 2 příspěvky 24.05.18 12:00
La noire

Ahoj, pokud hledáte někoho v Praze na depilaci pastou..po několika zkušeností mohu doporučit slečnu Míšu, která působí na belgické 40 salon La noire. Depilaci se věnuje již několik let a já bych rozhodně neměnila. Vždy příjemná, ochotna, pečlivá a depilace od ni téměř nebolí :palec: :))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama