Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 10:09
Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporucte

Ahoj damy, chystam se poprve na cukrovou pastu, takze bych potrebovala poradit nejaky salon v Praze a okoli, vim ze je potreba opravdu sikovnou pani takze nechci narazit na nekoho kdo me to udela spatne a zblaznim se pak bolesti kuze a vubec. Depiluju se paskama uz spoustu let ale zadnej extra rozdil nevidim, navic je to fakt bolest, tal se mi prosim podelte o zkusenosti :)

Reakce:
Eulalia
Stálice 94 příspěvků 05.03.17 10:24

Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 12:38
@Eulalia píše:
Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Eulalia
Stálice 94 příspěvků 05.03.17 15:03
@Akiree píše:
Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Lytka a podpazi

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 04.09.17 14:59

Ahoj, chtěla jsem se poradit ohledně depilace cukrovou pastou případně jinou depilaci. Chtěla bych si nechat depilovat lýtka.. chloupky mi narostou za tři hodiny co se oholím :mrgreen: :zed: :pocitac:, takže se to vážně nedá… Jak dlouho depilace vydrží? Na jakou bolest mám být připravena? :D

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 05.09.17 12:56

Nikdo nic? :)

Laraam
Nováček 2 příspěvky 24.05.18 12:00
La noire

Ahoj, pokud hledáte někoho v Praze na depilaci pastou..po několika zkušeností mohu doporučit slečnu Míšu, která působí na belgické 40 salon La noire. Depilaci se věnuje již několik let a já bych rozhodně neměnila. Vždy příjemná, ochotna, pečlivá a depilace od ni téměř nebolí :palec: :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >