Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 10:09
Depilace cukrovou pastou v Praze? Doporucte

Ahoj damy, chystam se poprve na cukrovou pastu, takze bych potrebovala poradit nejaky salon v Praze a okoli, vim ze je potreba opravdu sikovnou pani takze nechci narazit na nekoho kdo me to udela spatne a zblaznim se pak bolesti kuze a vubec. Depiluju se paskama uz spoustu let ale zadnej extra rozdil nevidim, navic je to fakt bolest, tal se mi prosim podelte o zkusenosti :)

Reakce:

Eulalia
Stálice 94 příspěvků 05.03.17 10:24

Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Akiree
Kecalka 104 příspěvků 05.03.17 12:38
@Eulalia píše:
Ja chodim k Veronike do Laboratory salonu na Prahe 1. Velka spokojnost, precizna, da si zalezat. Obycajne som tam hodinu. Raz ma zobrala jej kolegyna, za 20 min bolo hotovo, ale podla toho to aj vypadalo..

Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Eulalia
Stálice 94 příspěvků 05.03.17 15:03
@Akiree píše:
Aha takze vylozene se tedy ptat po ty Veronice:)Za hodinku mate odepilovane co vsechno? dekuji za tip:)

Lytka a podpazi

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 04.09.17 14:59

Ahoj, chtěla jsem se poradit ohledně depilace cukrovou pastou případně jinou depilaci. Chtěla bych si nechat depilovat lýtka.. chloupky mi narostou za tři hodiny co se oholím :mrgreen: :zed: :pocitac:, takže se to vážně nedá… Jak dlouho depilace vydrží? Na jakou bolest mám být připravena? :D

SkierWoman145
Stálice 61 příspěvků 05.09.17 12:56

Nikdo nic? :)

Laraam
Nováček 2 příspěvky 24.05.18 12:00
La noire

Ahoj, pokud hledáte někoho v Praze na depilaci pastou..po několika zkušeností mohu doporučit slečnu Míšu, která působí na belgické 40 salon La noire. Depilaci se věnuje již několik let a já bych rozhodně neměnila. Vždy příjemná, ochotna, pečlivá a depilace od ni téměř nebolí :palec: :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >