Depilace knirku voskem - pupínky.

Anonymní
7.8.20 19:58

Depilace knirku voskem - pupínky.

Ahoj ženy, téma trochu na odlehčení. Mám problém, vždy po depilaci knirku voskem (ty jednorázové proužky veet nebo z DM), se mi druhý den udělají v místě depilace pupínky. Vypadají jako bílé beďary. Nevíte, jak tomu zabránit? Zkouším chladit, používám nějaký olej po a stále se mi to dělá. Díky za zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18099
7.8.20 20:15

Nemas alergii na ten vosk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 20:33
@Kriss Tina píše:
Nemas alergii na ten vosk?

To mě nenapadlo. O žádné alergii nemám. Byla jsem asi 2* v salonu a tam mi to dělala taky voskem a nic jsem z toho neměla. :nevim: na včelí produkty alergii nemám resp. med můžu.

• Citovat
  • Nahlásit
1077
7.8.20 20:34

Taky se mi to dělá. Potírání to alkoholem, nebo pleťovou vodou s alkoholem, vodou po holení pro chlapy s alkoholem. Pálí to jako čert, ale neudělají se mi ty pupínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3071
7.8.20 20:34

Taky jsem to tak měla, i po depilaci na kosmetice. Pro mě byl lepší krém od Veet, to jsem se neosypala. Ale chemie, já vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 20:37
@rezulka píše:
Taky jsem to tak měla, i po depilaci na kosmetice. Pro mě byl lepší krém od Veet, to jsem se neosypala. Ale chemie, já vím.

Jaký krém? To je nějaký na holení? Asi to neznám. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 20:38
@kačka39 píše:
Taky se mi to dělá. Potírání to alkoholem, nebo pleťovou vodou s alkoholem, vodou po holení pro chlapy s alkoholem. Pálí to jako čert, ale neudělají se mi ty pupínky.

Tak to příště zkusím. A potiras to hned po depilaci olejem, abys odstranila vosk a pak alkohol? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
21936
7.8.20 20:42

Pouzivam na to tea tree oil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
7.8.20 20:56

Přesně tohle jsem měla taky. :nevim:
Tak jsem přešla na ten stírací krém a taky děs. :nevim: I když jsme to tam nechala poloviční dobu, tak jsem měla jakoby splenou kůži. :nevim:
Takže to bylo fakt super. Buď po depilaci voskem mám ty bílé pupínky jako knir a nebo po depilaci krémem mám zase červený knir. :nevim:
Vyzkoušela jsem vše možné a nic. Takže teď to trham pinzetou. Je to unavny, nudný a trvá to dlouho, ale co mi zbývá.
Napadla mě i trval depilace laserem, ale k tomu jsem se ještě nedokopala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 21:13
@Maja25 píše:
Přesně tohle jsem měla taky. :nevim:
Tak jsem přešla na ten stírací krém a taky děs. :nevim: I když jsme to tam nechala poloviční dobu, tak jsem měla jakoby splenou kůži. :nevim:
Takže to bylo fakt super. Buď po depilaci voskem mám ty bílé pupínky jako knir a nebo po depilaci krémem mám zase červený knir. :nevim:
Vyzkoušela jsem vše možné a nic. Takže teď to trham pinzetou. Je to unavny, nudný a trvá to dlouho, ale co mi zbývá.
Napadla mě i trval depilace laserem, ale k tomu jsem se ještě nedokopala. :nevim:

No jo, trhání pinzetou, jenže já to občas potřebuju vzít, jakoby víc. Tou pinzetou to nedávám. By mě zajímalo, jestli depilace laserem je trvalá. Byla jsem kdysi na něčem podobném na nohou a podpaží a teda účinek 0.

• Citovat
  • Nahlásit
4266
7.8.20 21:20
@Anonymní píše:
No jo, trhání pinzetou, jenže já to občas potřebuju vzít, jakoby víc. Tou pinzetou to nedávám. By mě zajímalo, jestli depilace laserem je trvalá. Byla jsem kdysi na něčem podobném na nohou a podpaží a teda účinek 0.

Vím že je to tou pinzetou napůl, ale já to bohužel jinak nedám. :nevim: Mám štěstí že mám světle vlasy, tak to není tak vidět, tak beru jen ty nejvíc viditelné chlupy. :mrgreen: No zatím jsem ten laiser neřešila. Ale až půjdu na kožní, tak se na to zeptám. Někde jsem na to viděla i ukázky a muselo se na to víckrát než jen jednou. Ale ono je několik těch přístrojů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
7.8.20 21:25
@Anonymní píše:
No jo, trhání pinzetou, jenže já to občas potřebuju vzít, jakoby víc. Tou pinzetou to nedávám. By mě zajímalo, jestli depilace laserem je trvalá. Byla jsem kdysi na něčem podobném na nohou a podpaží a teda účinek 0.

Zkus cukrovku pastu, tu používá moje mamka…dělaly se jí úplný pupence a s tou pastou bez problémů. Nebo takové voskové perličky Waxx, fakt paráda…rozpustíš, naneseš, necháš ztuhnout, strhneš..vůbec to nebolí, žádná vyrážka, i kořínky to vezme…a vůbec to nebolí ;)a dlouho to vydrží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 22:18
@danca6 píše:
Zkus cukrovku pastu, tu používá moje mamka…dělaly se jí úplný pupence a s tou pastou bez problémů. Nebo takové voskové perličky Waxx, fakt paráda…rozpustíš, naneseš, necháš ztuhnout, strhneš..vůbec to nebolí, žádná vyrážka, i kořínky to vezme…a vůbec to nebolí ;)a dlouho to vydrží…

Díky, podívám se. Cukrová pasta se dá koupit v drogerce?

• Citovat
  • Nahlásit
420
7.8.20 22:21
@Anonymní píše:
Díky, podívám se. Cukrová pasta se dá koupit v drogerce?
Jj…kupuje buď v drogerii Teta nebo DM ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
8.8.20 07:45
@Anonymní píše:
Tak to příště zkusím. A potiras to hned po depilaci olejem, abys odstranila vosk a pak alkohol? :think:

Ne, žádný olej. Vosk by ti tam žádný zůstat neměl. Já si to vždy nechala dělat na kosmetice. Kosmetička mě to přetřela něčím zklidňujícím, nějakou pleťovou vodou. A já pak doma tím alkoholem. Nebo doma ničím a druhý den pupínky, tak ten alkohol až pak, pupínky zmizely dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama