Depilační sada

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
65
17.3.17 20:34

depilační sada

Ahoj holky, prosím o tip na dobrou depilační sadu (elekt. ohřívač, vosk, papírky). Na trhu je toho dost a ráda bych koupila něco osvědčeného. Používala bych pouze na obličej. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5719
17.3.17 21:16

Ja doporučuji cukrovou pastu. Trhá dokonale, když chytneš grif a je to přírodní ;)
Chlupy po tom tolik nazarustaji a i co se týče podráždění, tak je to pohoda oproti vosku a epilatoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
18.3.17 15:00

@Moniňoň Cukrová pasta je i na obličej? A to si děláš domácí nebo kupuješ? Díky za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
18.3.17 17:45
@Perenis píše:
@Moniňoň Cukrová pasta je i na obličej? A to si děláš domácí nebo kupuješ? Díky za tip!

Kupuju, na vaření nemám nervy asi :mrgreen: může se použít kamkoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
22.5.17 16:41
@Moniňoň píše:
Ja doporučuji cukrovou pastu. Trhá dokonale, když chytneš grif a je to přírodní ;)
Chlupy po tom tolik nazarustaji a i co se týče podráždění, tak je to pohoda oproti vosku a epilatoru

Jaky je grif? :D zkousela jsem uz 2× a nikdy mi to nevytrhlo ani jeden jediny chloupek…dala jsem podle navodu do mikrovlnky na 10 sekund, pak jsem nanesla proti smeru rustu chloupku, pockala par sekund a zacala strhavat po smeru a vubec nic, fakt ani jeden jediny chloupek…tak nevim jestli jsem tak strasne moc nesikovna nebo je neco spatne : :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.5.18 12:59

depilační sada

Ahojte, ráda bych oživila diskuzi skrze dobrou depilační sadu-vosk..cukrovou pastu prosím mi nedoporučujte, mám s ní špatné zkušenosti..děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat