Depka, chci z ní ven :-(

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 13:31

Depka, chci z ní ven :-(

Ahoj, mám už delší dobu hroznou depku a nevim jak z toho ven :-( začala bych tím, že mám dvě děti. 4 roky a 1 rok. Doma se mi samozřejmě hrozně nudí a pak zlobí, hlavně ten mladší, co teď vše zkoumá a tak. A hlavně nemáme žádné kamarády. Spíš jen známé a čím dál víc se utvrzuju v tom, že to kamarádi nejsou. Jsou to lidi, co maj taky malé děti, ale stejně jsme pořád sami. Já nějak nechápu, v čem je problém. Jestli jsem tak divná nebo já nevím. Když se potkáme, prohodíme pár slov a tak, vše dobrý, ale jakmile někoho pozvu na kafe, není čas nebo jsou nemocný, vždycky něco. Nemáme nikoho s kým bychom jeli na dovolenou, děti by byli spolu, hrozně mě to trápí :-(
My jsme tu přistěhovaný pár let a přijde mi, že všichni mají prostě už své staré známé a nestojí o nové a nemají to zapotřebí. Při tom když už se občas jednou za Uherský rok sejdeme, tak se normálně bavíme, smějeme, tak proč to nejde častěji..
Jsem pořád sama s dětmi, jsem pak na ně třeba i hnusná, pak se tím trápím, že jsem máma na nic, mám ponorku z tý samoty. Navíc nemám ráda tohle roční období, venku pořád bláto, deštivo, ani na to hřiště to moc není. Ven chodíme, ale pořád zoufale sami.
Omlouvám se, jestli je to zamtečné, ani ten příspěvek nenapíšu v klidu, děti se po mě věčně sapou nebo mluví…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1392
3.1.22 13:41

Jestli jsi se přistěhovala, musíš se zkrátka víc vnucovat. Asi víc, než je ti milé. Seznámit se přes děti ve školce. Ono to bude nějakou dobu trvat ( i rok, dva třeba), ale utřepe se to, nevzdávej to.
Ono se to nezdá, ale my se pomalu nesejdeme ani s rodinou, opravdu je pořád buď někdo nemocný nebo v karanténně nebo normálně unavený a nemá náladu. Těžká doba na toto.
Na jaře bude zase líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
3.1.22 13:50

No teď je takova blbá doba na seznamování. Mám to podobně, po letech jsem se vrátila do rodného města a ze starých kamarádů tu zbyla jen jedna kamarádka. Já mám mimino a ona je po rozchodu, tak si teď užívá, prostě teď každá řešíme upne něco jiného :). Takže občas zajdeme na kafe, ale jinak také nemám s kým. A teď za covidu ani s prckem moc nikam nemůžeme, tak doufám že se to také prolomí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
3.1.22 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mám už delší dobu hroznou depku a nevim jak z toho ven :-( začala bych tím, že mám dvě děti. 4 roky a 1 rok. Doma se mi samozřejmě hrozně nudí a pak zlobí, hlavně ten mladší, co teď vše zkoumá a tak. A hlavně nemáme žádné kamarády. Spíš jen známé a čím dál víc se utvrzuju v tom, že to kamarádi nejsou. Jsou to lidi, co maj taky malé děti, ale stejně jsme pořád sami. Já nějak nechápu, v čem je problém. Jestli jsem tak divná nebo já nevím. Když se potkáme, prohodíme pár slov a tak, vše dobrý, ale jakmile někoho pozvu na kafe, není čas nebo jsou nemocný, vždycky něco. Nemáme nikoho s kým bychom jeli na dovolenou, děti by byli spolu, hrozně mě to trápí :-(
My jsme tu přistěhovaný pár let a přijde mi, že všichni mají prostě už své staré známé a nestojí o nové a nemají to zapotřebí. Při tom když už se občas jednou za Uherský rok sejdeme, tak se normálně bavíme, smějeme, tak proč to nejde častěji..
Jsem pořád sama s dětmi, jsem pak na ně třeba i hnusná, pak se tím trápím, že jsem máma na nic, mám ponorku z tý samoty. Navíc nemám ráda tohle roční období, venku pořád bláto, deštivo, ani na to hřiště to moc není. Ven chodíme, ale pořád zoufale sami.
Omlouvám se, jestli je to zamtečné, ani ten příspěvek nenapíšu v klidu, děti se po mě věčně sapou nebo mluví…

Mne tohle vubec nevadilo..drndala jsem kluka sama v kocare, na hriste chodila taky sama, mela jsem radost ze mam klid a cetla knizku jednim okem..Kamosku jsem resila az kdyz jsem chodila bez kluka. Ale je fakt ze jsem introvertka, tesila se do prace, pac me drbani o posranych plenkach serialech a kasich nebavilo. A junior si hral na pisku sam nebo se k nekomu prifaril takze nijak deprivovany, ze je bez znameho kamose, nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
3.1.22 14:39

Ahoj, odkud jsi? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
3.1.22 16:23

Byt na rodicaku je tezke. Moc se o tom nemluvi, ale pro mnohe to neni prochazka ruzovou zahradou. Deti tatinkovi a ty nekam mezi lidi-na kafe, na brigadu. Kazdy fakt neni staveny byt x let jen doma. Maji lidi na sebe malo casu a kdyz maji vsichni male deti ve skolce, tak jsou i hodne nemocne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
3.1.22 16:27

Mě to přijde normální, že když se potkáte tak pokecáte, ale ono už je to takový těžší jít s malejma dětma na návštěvu. Nemyslím, že by to bylo tebou. Já bych se taky s nikým nedomlouvala, protože už bych v tom viděla, že někam musím, co když se zrovna blbě vyspím( dítě nechce spát), nechce jít ven nebo chce jít někam jinam. Ono s těma malejma dětma se blbě plánuje. A pak ten covid navrch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat