Depka - strach ze samoty, ale zároveň i ze vztahu

Anonymní
11.2.20 03:50

Depka-strach ze samoty, ale zároveň i noveho nejakeho vztahu

Jsem cerstve po rozchodu, ale zpet ho nechci, to neee. Bude to šíleně dlouhy román a pisi na mobilu bez diakritky.

S ex jsem zila skoro 3 roky. Uprimne je to asi 14 dni a jsem rada, ze s nim nejsem. Lecos jsem si uvedomila a hlavne se od nej odcizila. Byl to lhar, praci mel takovou - 6 týdnu pryc, 3 tydny doma. Pokazde co byl pryc nevera (seznamky, chaty s jinyma, hledani prostitutek, psani s jeho ex atd) kdyz prijel domu, vzdy jsem se to nejak nahodou dozvedela proste. Priznaval se mi i, ze proste musi koukat na zeny na netu, no o tom se bavit nechci. Proste se mi tim hnusil, ze jo.

Postupne, kdyz to delal pokazde, kdyz byl pryc, Vzdycky nasliboval “nebudu takovy" a prt. Pak zacalo to, ze byl doma proste osklivy, pan domu, jinak bude zle :roll: nenavidel moji dceru, kterou mam s prvniho vztahu a daval to hodne najevo. Byl na ni hodne hnusny na me tez. Vadily mu blbosti, sminky, vystrihy, proste spousta veci, nechci vse rozepisovat… Proste jsem se od nej cim dal tim vic vzdalovala. Citila jsem se priserne sama, kdyz byl pryc a kdyz byl doma, tak jsem si uz po tydnu prala, at odjede. Je to ode me hnusny, Delal pro nas prvni posledni co se tyce financi, ale on dokazal byt vazne osklivy. Rval neustale, ja se bala cokoliv rict, cokoli udelat. :roll: az jsem byla strasne nestastna, ze nemam v nem oporu, pocit bezpeci A takovy to, ze kdyz mate chlapa oprete se o nej, mate k nemu bliz, verite mu vcemkoliv. To v mem pripade tedy nebylo, kor kdyz byl porad pryc a byl ulhany.

Naucila jsem se taky spolehat sama na sebe…

Kdyz jsem onemocnela chripajznu mela treba a kdyz byl doma, byl nastvany ze jsem nemocna a tahal me i tak ven…
Jen ted ke konci vztahu se celkem snazil, jenomze ja uz stejne byla odcizena a porad jsem, ikdyz mi jednou denne prijde sms, ze se stejne o me bude snazit, ze me miluje, ze neprijde o rodinu, a ze si snikym nepise nevola, ale seznamky porad ma :roll: uz me to tak nejak ani nezajima. Uz jsem si na jeho seznamky zvykla, na jeho lhani, coz zas opet lze.

Nu vsimla jsem si, ze mi i city zmizeli. Byl ma prvni detska laska, ale jak mi desne naublizoval, tak mi odesli i city. Coz jsem mu nerekla. Ranilo by ho to…

Je takovy, ze by rikal, ze absolutne nemam duvod, proc sem se citila s nim spatne. Ale citila, nemohla jsem s nim ani ven mezi lidi. To bylo az otaceni se za jinejma. Dokonce naklaneni pres rameno, nebo kdyz jsme stali v preplnene mistnosti a mel u sebe cizi zenu uplne se na ni tisknul schvale :roll: vzpomnela si na jeho seznamky. A ja uz si pripadala na vic nehezka, prijde mi to osklive od vlasniho chlapa.

Proste me to vsechno od nej odcizilo. Rozesla jsem se s nim. A je mi vlastne castecne dobre, Ze uz jsem se toho vseho trapeni zbavila. Nemusim se strachovat co zas udela kdyz bude pryc anebo kdyz by byl doma tak se strachovat cokoliv rict a udelat, citila jsem se utisnena.

Dokaze lhat idkyz VITE KDE JE PRAVDA, VIDITE PRAVDU CERNY NA BILEM A ON STEJNE VAM REKNE NE. oddychlo se mi.

Jenomze, ted na me prisla depka…
Nu nejak jsem se ropsala o ex, ale to aby jste pochopily, proc ten rozchod.

Mam depku, ze jsem sama. Jelikoz on byl proste vecne pryc, tak jsem byla zvykla i snim na samotu a nemela muze co byl doma. Chtela bych mit v muzi oporu, znat ho od hlavy az k pate. Ja bych silene chtela, aby me mel nekdo rad, chtela bych nekoho kdo by me chtel poznavat co mam rada a nemam rada. Jaky jidla miluju, co rada delam atd. Jenomze na druhou stranku mam blok, ze se bojim seznamit, aby mi opet nebylo ublizeno.
Ty zacatky jsou i nejhorsi, protoze ten novy vam zahyba s ex nebo s kamaradkama. Ja teda takovou zlusenost mam. Nevim jak ostatn, ale me prvni ex zahybal v prnim roce vztahu s ex i kamaradkama pak se teprv klidnil. A tenhle ex zahybal s ex a pak mel ty svoje seznamky, ktere teda trvaly celý vztah…

No a ja se toho bojim, budu mit nekoho rada a za rok se dozvim, ze to tahnul celou dobu s ex. Bojim se moc ublizeni, ale take samoty. :(

jsou 4 rano. Potrebovala jsem se vypovidat, nemuzu spat uz od 1. :( chybi mi nekdo kdo by me mel rad, ale byl taky verny. Podle me nikdo takovy neni. A bojim se, ze kvuli tomu zustanu sama :(

Obdivuji nekoho kdo to docte az dokonce :lol: a dekuji za precteni. Pripadne za komentare. Spis se jedna o opravdu vypovidani.

Dokonce jsem se uzavrela a bojim se noveho seznameni. S par lidma jsem si napsala, ale oni chtej okamzite ke me domu, ze venku je zima. Vsichni me chtej jen opichat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11992
11.2.20 06:35

Ty pocity i jejich smíšenost jsou takhle krátce po velkém, nepříjemném rozhodnutí běžné, je to něco jako horečka při chřipce.

To podstatné je jim nevěřit - zejména ne těm, že už tě nikdo nikdy nebude mít rád, a všichni chlapi jsou prolhaní idioti. To je depresivní fáze reakce na ztrátu. ANo, je dobré mít přehled, co ti depka naservíruje za voloviny, čím tě chce spoustat a čím tě chce ovládnou, abys dělal to co ona po tobě chce (depkařit a nic jiného), ale nemůžeš jim věřit.

Tak jako se nedá věřit tomu, co člověku lítá mozkem, když je čerstvě zamilovaný, tak to samé platí pro depku. Hormony prostě deformují myšlení, stejně jako to dělá třeba alkohol a nebo drogy.

Fázi je potřeba přežít (až na něj začneš bejt naštvaná, tak poznáš, že depka je na ústupu), ale nedělat z ní žádné dalekosáhlé výstpy pro svůj život.

Takže vydrž, současná nálada se promění, když ji dovolíš aby tebou prošla, ale nebudeš se jí urputně držet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama