Depo provera a nežádoucí účinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 18:43
Depo provera a nežádoucí účinky?

Ahoj všichni zase já :nevim:
13.6. Jsem dostala druhou dávku antikoncepce Depo Provery. Od té doby je mi zle od žaludku byla sem už na gyndě kde mi nic nenašel. Jenže se to poslední dobou nedá vydržet bolí mě v kříži, břicho každou chvíli jinde a je mi na zvracení. Můžou to být nežádoucí účinky z té druhé dávky? Potřebuji trochu uklidnit navíc sem pořád ve stresu. Zítra jdu k obvoďačce tak snad se něco dozvím. Děkuji ta odpovědi :(

Reakce:

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 6 inzerátů 19.08.18 18:59

No ja ji mela nekolik let a tohle jsem nezazila. Vedlejsi ucinky jsou pri ni spis naladovost, pribirani na vaze, krvaceni…co jsem slysela.

ivulineček
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 19.08.18 19:21

Jsem 2 roky na ni a zadny nezadouci ucinky jsem nepozorovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:07

Měla jsem jí jen jednou. Po aplikaci se mi rozjely panické ataky a skoro rok jsem byla v prrr, než jsem se zmohla jít aspoň nakoupit. Naštěstí už je to dobré, ale občas se to ještě ohlásí. A po jedné jediné dávce jsem nedostala více jak rok menses

Ennny
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 19.08.18 20:12

Mám ji skoro rok a půl a žádný nežádoucí účinek sem nezaznamenala :think: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >