Reklama

Depo provera a nežádoucí účinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 19.08.18 18:43
Depo provera a nežádoucí účinky?

Ahoj všichni zase já :nevim:
13.6. Jsem dostala druhou dávku antikoncepce Depo Provery. Od té doby je mi zle od žaludku byla sem už na gyndě kde mi nic nenašel. Jenže se to poslední dobou nedá vydržet bolí mě v kříži, břicho každou chvíli jinde a je mi na zvracení. Můžou to být nežádoucí účinky z té druhé dávky? Potřebuji trochu uklidnit navíc sem pořád ve stresu. Zítra jdu k obvoďačce tak snad se něco dozvím. Děkuji ta odpovědi :(

Reklama

Reakce:

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 19.08.18 18:59

No ja ji mela nekolik let a tohle jsem nezazila. Vedlejsi ucinky jsou pri ni spis naladovost, pribirani na vaze, krvaceni…co jsem slysela.

ivulineček
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 19.08.18 19:21

Jsem 2 roky na ni a zadny nezadouci ucinky jsem nepozorovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:07

Měla jsem jí jen jednou. Po aplikaci se mi rozjely panické ataky a skoro rok jsem byla v prrr, než jsem se zmohla jít aspoň nakoupit. Naštěstí už je to dobré, ale občas se to ještě ohlásí. A po jedné jediné dávce jsem nedostala více jak rok menses

Ennny
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 19.08.18 20:12

Mám ji skoro rok a půl a žádný nežádoucí účinek sem nezaznamenala :think: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama