Depo Provera a pozitivní těhotenský test

7.9.19 10:47

Depo provera a poz.tehotensky test

Ahoj holky přidám trochu zkušenost s Depo Proverou.Mam ji pychnutou měsíc a 1 den.Pred 4 dnema jsem měla pocit jak kdybych byla opět těhotná. Udelala si test pepino a hned //.Nevěřila jsem a udělala ještě jeden a zase //.Utikala jswm pro digitální á ten ukázal 1-2tydny, hned jsem volala doktorce že jsem těhotná a jak je to možné. Druhy den ráno jsem udělala zase digi a papírový test digi ukázal 2-3 tydny papírové zase //.Odjela jsem doktorce. Doktorka těhotenství vyvrátila plus odebrána krev na HCG a taktéž negativní. Plus jsem udělala jeste 3 den mamatest ty dva spodní a šla do nemocnice pro jistotu a též utz nic nevidela odebrána krev na HCG a znovu negativní 0,1.Pokud nějaká najdete tak jak já tak radši volejte ale neolaste, já š toho byla hotová protože druhatko naplánujme už. Pridavam foto aby ste viděli. Pry tato antikoncepce mate testy. Takze kdyby ste některá na tom byla podobně, radši zajděte doktorovi. Clovek nikdy neví. Ja s toho byla v šoku. Protoze je to 2 měsíce co jsem porodila a druhé opravdu neplanujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
8.9.19 06:05

@Nikolniky25 ty jo, jak je to možné? nemůže to být nějaká cysta či co? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek