Depo-provera injekční antikoncepce

Anonymní
8.5.20 10:38

Depo-provera injekční antikoncepce

Ahoj, mám otazku ohledně injekce depo-provera.

Byla jsem na gyndě čekala jsem 3h s dítětem na recept a nasledné píchnutí a tam mi nakonec řekli, že mám ještě počkat, že jdou na oběd.. tak jsem jela domů, protože malej měl už čas krmení a domů to mám skoro hodinu cesty.

Každopádně má otazka zní: Vadí, když mě měli píchnout 8.05. A nakonec mě tedy píchnou až v pondělí 11.05.?
Má to nějaký vliv na účinnost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
8.5.20 10:50

Ne, mě vždycky píšou objednat v týdnu např. od 10.5- 17.5. Ale je divný jejich chování, když jdeš jen na injekci, že tam čekáš 3 hodiny a nakonec musíš znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 11:07

Taky jsem tam byla naštvaná jak pra**.
Jsem sestřičce řekla „že tu čekám 3h s dítětem na ani né 5minutovou záležitost“ A ona na to „tak jste viděla kolik tu máme těhotných“
Fakt jsem se tam sní málem i pohadala.

Jinak to tedy nevadí, to je moc dobře, nechci znovu otěhotnět.

• Citovat
  • Nahlásit
34458
8.5.20 11:50
@Anonymní píše:
Taky jsem tam byla naštvaná jak pra**.
Jsem sestřičce řekla „že tu čekám 3h s dítětem na ani né 5minutovou záležitost“ A ona na to „tak jste viděla kolik tu máme těhotných“
Fakt jsem se tam sní málem i pohadala.Jinak to tedy nevadí, to je moc dobře, nechci znovu otěhotnět.

U vás se neobjednává? :roll: Mně na gyndu bez objednání nevezmou. Jen s akutním problémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 12:14

Nene neobjednavá, já jsem se tam dva dny pokoušela dovolat ať mi pošlou recept ale nedočkala jsem se, když jsem přijela, tak jsem zjistila, že je gynda přestěhovaná a že mají i nové číslo, které jsem na internetu nenašla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 12:16

*nedotelefonavala jsem se

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat