Reklama

Depo Provera vakcína pro kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

revej
Nováček 2 příspěvky 23.02.18 21:21
Depo provera vakcina pro kocky

Ahoj je vas tu spousta ktere se ptáte a pidite po účincích Depo provery. I ja bych se s vami rada podělila o svoji zkusenost.Dva porody dve krasne deti - zdrave deti!! A ted co dal nabídla se mi tahle antikoncepce no proc ne zni to lákave… jednou za 3 měsíce si nechat pichnout do zadku injekci a je po problemech zabrala mi hned bez jakychkoliv vedlejsich problemu zadne otoky spineni ani menstruace skvele to sem vyhrala.6 aplikaci 18 mesicu byl unor roku 2017… tras chveni koncetin prujmy… rikam si asi vyroza.. brezen 2017 pri jizde autem pocit ze se deje neco spatne autem sme nedojeli a vratili se smutni domu mamce bylo zle.. a uz to slo od deseti k peti vyjet autem nemozne vyjit s detma na prochazku neuskutecnitelne stres prujmy deprese uzkosti panika… s donucenim a neuveritelnym premlouvanim se me cekala navsteva obvodniho lekare odber krve navsteva gynekologa vysledky na jednicku.. doporuceni k odbornikovi a uz to jelo psychiatr antidepresiva a diagnoza - panicka porucha… po mesicnim patrati a tapani proc a z ceho se moje uzasna lekarka dopidila.. Depo Provera a jeji vedlejsi ucinky… 10 dlouhych mesicu cekani na prvni menstruaci ktera se dostavila v plne sile a trvala celych 7 tydnu kdy uz tělo prislo o tolik krve ze zacal dalsi kolotoc injekci abych nevykrvacela!!! Od brezna do srpna uveznena doma sama a jedinej kdo to odnesl byly moje deti… v depresich a panikach sem stravila 7 mesicu… a po takove strasne dobe si uz pak clovek mysli na ledas co aby tohle trapeni ukoncil!!! Najednou lecba zabrala a ja se pomalinku od podzimu roku 2017 vracim do normalniho zivota sice jeste s detma nemuzu nikam cyjet autem ale uz si hrajem spolecne si uzivame a zase zaciname zit!!! Prosim vas pekne zvazte nasazeni tohohle svinstva a nejdrive si prectete pro jake ucely byla tahle levna vakcina vyvinuta… jeste dnes ji veterinari pouzivaji ke svemu ucelu a aplikuji ji kockam aby se nadbytecne nerozmnozovaly… neriskujte ze si znicite kus zivota jako ja!!!

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 431 příspěvků 23.02.18 23:02

Me by ani nikdy nenapadlo udelat takovou hovadinu jako nechat si pichat hormony. Silenost.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >