DEPOPROVERA INJEKCE - kdy dorazila menstruace po vynechání ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 13:17

DEPOPROVERA INJEKCE - kdy dorazila menstruace po vynechání ?

Zdravím, měla jsem 3 dávky injekce Depoprovera při které mě absolutně vymizela menstruace a nepřichází ani rok a půl po vynechání (pokus srovnat cyklus tabletkami neúspěšný 1 balení)…Je tu někdo kdo to měl podobně a za jak dlouho se menstruace dostavila? nebo otěhotněla jste některá i bez menstruace případně za jak dlouho?

U lékaře jsem byla (hormony v normě, uvnitř to prý vypadá jako bych po menstruaci zrovna byla, ale já žádnou neměla maximálně jsem cítila bolest v té době jako bych jí měla, ale krvácení se nekonalo) 8)
Na otázku zda mohu otěhotnět i bez menstruace lékař odpověděl, že to právě neví :D

Zatím to vypadá, že antikoncepce funguje i po roce a půl vzhledem k absenci menstruace a žádné ochraně se nic nekoná :think:

Tak by mě zajímala vaše zkušenost s touto antikoncepcí jak to bylo u vás?!! Trošku si tak říkám aby to těhotenství nedorazilo nakonec dřív jak menstruace a obávám se toho abych to vůbec poznala, když se menstruací nemohu řídit :think:

Předem díky za vaše odpovědi a zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.10.21 07:54

Že to je šmejd kvůli kterému mnoho ženských nemělo děti klidně ještě tři roky po vynechání.. Asi tak… Mě od toho gyndr zásadně odrazoval… Protože jsem mladá a děti jsme s mužem chtěli v pohodě po vysazení antiny. Ne abychom pak řešili to co chuďatko ty… :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat