Depozit - zrušené povinné ručení

Anonymní
7.4.21 18:36

Depozit - zrušené povinné ručení

Dobrý den.
Máme auto v depozitu jenž jsme neprodloužili to by problém nebyl s úřadem jsme v kontaktu depozit se prodlouží a žádný dluh tam není, ale bylo nám řečeno, že jsme v červené kolonce,,kanceláře spotřebitelů" nevíme přesně o co se jedná nic nám na úřadě nebylo řečeno nevíte o co se jedná a zda hrozí nějaká pokuta a popřípadě jaká částka by to mohla být co se týče povinného ručení to je zrušené. Na internetu nemůžeme nic dohledat. Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1465
7.4.21 20:12

Nebude nejlepší se informovat přímo u ČKP?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 20:21
@NinaU. píše:
Nebude nejlepší se informovat přímo u ČKP?

To samozřejmě ano ale nezvedaji telefon tak se chci dopředu zeptat co máš čeká jsme z toho docela vynervovaný

• Citovat
  • Nahlásit
1465
7.4.21 20:51
Tak hned první článek co na mě vyběhl říká, ze za vozidlo které měli byt pojištěno a nebylo hrozí pokuta od ČKP. Za osobak denně 30-93 korun.
@Anonymní píše:
To samozřejmě ano ale nezvedaji telefon tak se chci dopředu zeptat co máš čeká jsme z toho docela vynervovaný
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
7.4.21 20:57

Jediné, co mě napadlo, jestli jste nedali auto do depozita až po termínu splátky pojistky. Pak byste museli za ty dny pojistku doplatit, plus možná nějakou pokutu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 21:23
@Kvestorka píše:
Jediné, co mě napadlo, jestli jste nedali auto do depozita až po termínu splátky pojistky. Pak byste museli za ty dny pojistku doplatit, plus možná nějakou pokutu

Nene normálně byla zaplacená pak se auto dalo do depozita a odevzdali se značky, pak se šla zrušit pojistka dokument o tom máme, je tam uvedeno i z jakého důvodu se pojistka ruší. Co čtu tak problém by byl kdyby se nezrušila pojistka a značky se neodevzdali. Tak doufám, že to nebude nic velkýho. Nejhorší je že nepřišel za celou dobu žádný dopis že třeba dlužíme nebo něco. Teď být ve stresu než se dovoláme 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 21:24
@Kvestorka píše:
Jediné, co mě napadlo, jestli jste nedali auto do depozita až po termínu splátky pojistky. Pak byste museli za ty dny pojistku doplatit, plus možná nějakou pokutu

A dodám, že při rušení smlouvy podle mě teda by měli říct, že se musí něco zaplatit nebo tak, ale nic takového nepadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
1
12.4.21 15:27

ČKP

Dobrý den, mrzí nás, že se Vám nepodařilo našim kolegům dovolat. Naši pracovníci jsou k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin. Případně nám napište na náš e-mail dotazy@ckp.cz Váš telefon, jméno a registrační značku (dříve SPZ) vozidla a zavoláme Vám zpět. Česká kancelář pojistitelů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat