Deprese a jak z toho ven.

Anonymní
10.11.19 19:34

Deprese a jak z toho ven.

Nedávno jsem sem psala ohledně přítele (dnes již bývalý) který u mne zůstával doma když jsem já byla v práci a on byl u mne doma i když tam bydlí moje máma a můj syn a ti měli jiné plány. Před měsícem jsem musela v rámci firmy změnit pracoviště a šla jsem dolů jak s penězi tak i s podmínkami i. Do této ne moc dobre doby jsem se rozešla s přítelem, dlouho jsem o něj pohybovala no rozchod ještě ukázal jeho charakter horší než jsem vůbec mohla kdy myslet. Když jsem ho obvinila z věcí co jsem na ne přišla a řekla mu že je konec odpovědi mi bylo jen ok. Zažila jsem hodně rozchodu ale nikdy tam nebyla taka lhostejnost a nezájem. Žádná lítost nebo omluva prostě nic :roll: Dnes jsem mu předala věci a od té doby se placam v depresi jak jsem mohla takhle zahodit rok svého života, cítím se hrozně využite, hloupě a bolest v srdci je obrovská. Nemůžu spát jist, nic mne nebaví. Nebýt mého syna nejraději bych se už neviděla. Jak přežít bolest. V tomhle stavu nejsem schopna si najít jinou práci a fungovat. Všechno to na mne dopadlo. Jak z ty deprese ven.Co vám pomohlo se oprostit od té myšlenky jak moc vám ublížil a že dotyčnému je to jedno a už na za vás náhradu. Omlouvám se za román ale tenhle rozchod úplně ve mně vyvolal pocit marnosti. Nikdy jsem tak chladnou reakci ještě nezažila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12666
10.11.19 19:38

Já ti rozumím a znám to. Musíš to odžít, nedá se nic jiného dělat, prostě si to chvilku takto dopřej - víc odpočívej, méně se namáhej atd., prostě je to životní situace, která si toto žádá a ono se to zlomí a energie se zase dostaví. Teď to nelámej přes koleno. Jestli se ti chce si lehnout i přes den, lehni si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9395
10.11.19 19:49

Musíš to odžít, kdybys měla nějaké špatné myšlenky(sebevražedné) nebo stav který je teď trval neúměrně dlouho a byl neměnný, tak kontaktuj doktora. Jinak tomu dej pár dní, a pak začni řešit něco jiného.
Když tě přesunuli na horší a určitě nejsi spokojená, co zkusit rozeslat nějaké ty životopisy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
10.11.19 19:51

Sice je to trochu mimo téma, ale zajímalo by mě, když se holka rozejde s klukem, jak by se měl tvářit, aby byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
10.11.19 20:02
@Tomkins píše:
Sice je to trochu mimo téma, ale zajímalo by mě, když se holka rozejde s klukem, jak by se měl tvářit, aby byla spokojená.

Měl by si řezat žíly, tlouct hlavou do zdi, dolézat a prosit milostivou o návrat. Ona by ale byla drsná a zpátky by ho nechtěla. :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
10.11.19 20:05
@Anonymní píše:
Nedávno jsem sem psala ohledně přítele (dnes již bývalý) který u mne zůstával doma když jsem já byla v práci a on byl u mne doma i když tam bydlí moje máma a můj syn a ti měli jiné plány. Před měsícem jsem musela v rámci firmy změnit pracoviště a šla jsem dolů jak s penězi tak i s podmínkami i. Do této ne moc dobre doby jsem se rozešla s přítelem, dlouho jsem o něj pohybovala no rozchod ještě ukázal jeho charakter horší než jsem vůbec mohla kdy myslet. Když jsem ho obvinila z věcí co jsem na ne přišla a řekla mu že je konec odpovědi mi bylo jen ok. Zažila jsem hodně rozchodu ale nikdy tam nebyla taka lhostejnost a nezájem. Žádná lítost nebo omluva prostě nic :roll: Dnes jsem mu předala věci a od té doby se placam v depresi jak jsem mohla takhle zahodit rok svého života, cítím se hrozně využite, hloupě a bolest v srdci je obrovská. Nemůžu spát jist, nic mne nebaví. Nebýt mého syna nejraději bych se už neviděla. Jak přežít bolest. V tomhle stavu nejsem schopna si najít jinou práci a fungovat. Všechno to na mne dopadlo. Jak z ty deprese ven.Co vám pomohlo se oprostit od té myšlenky jak moc vám ublížil a že dotyčnému je to jedno a už na za vás náhradu. Omlouvám se za román ale tenhle rozchod úplně ve mně vyvolal pocit marnosti. Nikdy jsem tak chladnou reakci ještě nezažila.

To není deprese, to je normálně uražené ego.

Buď ráda, že ses ho zbavila a až se z toho vyhrabeš, tak si dávej pozor na to, koho si pouštíš do života.
Rok života není tak dlouhá doba. Je to sice škoda, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř.
Až si to odžiješ, tak nakonec budeš ráda, že rozchod proběhl takhle rychle a snadno :kytka:.

• Citovat
  • Nahlásit
1028
10.11.19 21:07

Proč marnosti? To bys radši žila s takovým volem dál? Čeká na tebe nějaký lepší a i kdyby ne - toho nejlepšího už jsi dostala a spí vedle tebe. Navíc teda deprese je dlouhodobě trvající stav, tohle je zklamání možná..? To je fuk, ale z toho dna kde jsi teď už je jen a jen cesta vzhůru :palec: A navíc já si říkávám, že tohle je nic oproti maminám s vážně nemocnýma dětma na onkologii, co jim umírají před očima. To jsou životní problémy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24863
10.11.19 21:10

Rok je dobrý. Já takhle ztratila 8 let a je mi 50, takže nic moc pozice pro další vztah.
Nedepkuj, bud ráda, že ses ho zbavila ;)

Příspěvek upraven 10.11.19 v 22:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 21:26

@AlcaBa vím že to nejvíc mám a to je zdravý syn a toho si moc vážím. Ale dnes to mnou zamávalo i kdyz jsem nic nedala na sobě znát pak jsem si musela pobrecet

• Citovat
  • Nahlásit
2168
10.11.19 21:53

T a k jestli je to tak zle tak obvodak předepíše antidepresiva typu trittico a bude lépe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
10.11.19 22:26
@david85lbc píše:
T a k jestli je to tak zle tak obvodak předepíše antidepresiva typu trittico a bude lépe..

Trittico? Protože borec co mu dala kopačky z toho není dostatečně zničený?

To chce spíš fyzickou námahu, dostatek vlákniny ve stravě a především začít dělat něco užitečného pro ostatní lidi, aby si zakladatelka trošku srovnala věci v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:07

@Ou co že si mám srovnat v hlavě? Že můj bejvaly neprojevil Jakýkoliv lidský cit jsem já ta špatná? Ono to jak druhým záleží na nás poznáme bohužel až na konci.

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
11.11.19 07:31
@Anonymní píše:
@AlcaBa vím že to nejvíc mám a to je zdravý syn a toho si moc vážím. Ale dnes to mnou zamávalo i kdyz jsem nic nedala na sobě znát pak jsem si musela pobrecet

Budeš se muset pořádně vybrečet víckrát, pak se Ti uleví a nakonec budeš ráda, že ses ho zbavila.

• Citovat
  • Nahlásit
3671
11.11.19 07:40
@Anonymní píše:
@Ou co že si mám srovnat v hlavě? Že můj bejvaly neprojevil Jakýkoliv lidský cit jsem já ta špatná? Ono to jak druhým záleží na nás poznáme bohužel až na konci.

Jen se nezachoval tak jak jsi čekala. A co jsi čekala odprošování, lítost, demonstrativní pokus o sebevraždu…

Asi to i pro něj bylo vysvobození a jen jsi ho předešla, třeba by ta samá slova vyřkl o hodinu později.
Spíš by jsi měla být ráda, že to proběhlo v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.1.20 14:49

No zakladatelka čekala, že ji bude prosit ať se s ním nerozchází no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu