Deprese a pocit bezvýchodné situace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
84
1.1.22 21:19

Deprese a pocit bezvýchodné situace

Zdravím, ještě mi nebylo ani 30 a už mám depky 7 let užívám sertralin 50 1tbl denně. Je pravda že sem tam zapomenu
Poslední dobou mě i dost bolí zuby. Prošla jsem řadou vyšetření u psychologa a verdikt je panická ataka
A úzkosti.
V mém životě se stalo najednou převratně moc věcí, které jsem nedokázala ještě úplně strávit. Prostě pořád přemýšlím a pak jen mám oči pro pláč 😭 vzmáhá se ve mě i vztek ale spíše samotnou na sebe jak jsem neschopná ještě k tomu mám tělesný handicap, který mi vadí.
Mám někdy i chuť to všechno skončit
Ale nevím jak. :( Nevím co se to se mnou děje
Děkuji vám za přečtení a vaše názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
493
1.1.22 22:06

Poraďte se s vaším psychiatrem. Asi byste potřebovala upravit léčbu. Dejte mu přečíst, co jste tady napsala.
Píšete, že jste byla na vyšetřeních u psychologa? Chodíte taky někam na terapie?

Individuální, skupinový stacionar, terapeuticky program s hospitalizaci, lázně namísto nebo po hospitalizaci…možností je hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
1.1.22 22:12

První vyřeš zuby, ty dokážou člověku kazit život pořádně. Jinak psychiku řeš s psychiatrem a klinickým psychologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.1.22 23:34

Tak to je, zivot je na ho..vn..o a bude asi hur. Vztahy přestávají fungovat, kazdy chce delat jen pro sebe bez ohledu na ostatní. Jediný, co ti pomůže je resit jednu vec za druhou. Jeden problem za druhym a nevytvářet další.

Drzim palce.. Máma je psychiatr v Praze a to co vypráví, nikdy v životě nezazila vic lidí v prd..eli a na hraně života. Všichni z kolegů co má jsou zděšený, co se to deje. Takze jestli mas depky, jsi vlastně normální ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
1.1.22 23:42

V první řadě chci ric že vím jak se cítíš antidepresiva beru od 17 let a je 34. Ale musíš se s tím naučit bojovat dát si priority které tě porenou dál rekni si nikdy nebylo hůř než teď věnuj se dítěti najdi asi čas pro sebe delej co tě baví chvili to bude trvat ale to vyhraješ moc držím palce 😊 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat