Deprese a rozhodování

Anonymní
8.4.21 01:19

Deprese a rozhodovani

Chtela bych vedet zda muze depresivni stav zmenit nas nazor na urcite zivotni situace. Ze kdybych netrpela depresi ze bych se rozhodovala v zivote uplne jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
8.4.21 01:54

Já tuším že ano, já ti tak teda mám a funguje to tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 02:08

@Pavla1231 jsem ted takova ze ve vsem vidim katastrofu. Vse je spatne. Na priteli vidim jen to spatne. Mam tendenci utikat zpet k vecem kdy mi bylo dobre. Lecim se, ale ted mam nejake horsi obdobi :,(

• Citovat
  • Nahlásit
790
8.4.21 06:48

Samozřejmě že ano. Ostatně jsi si sama odpověděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 10:38

Ano, je lepší během podobných depresivních epizod nedělat žádná vážnější rozhodnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 15:18

Ahoj, já trpim úzkosti a musím říct, že to hodně ovlivňuje mě rozhodování. Třeba teď jsem měla nabídku vzít vedoucí místo. Nakonec jsem odmítla, jelikož dlouhodobý stres mi ty úzkosti zhoršuje a při vedení bych stres měla pořád. Když jsem v pohodě, říkám si, že bych tu práci zvládla, že jsem mohla mít více peněz, ale pak si říkám, zdraví mám jen jedno, za to ty peníze nestojí. A ovlivňuje to mé rozhodování ve více věcech, což je asi pochopitelné, řekla bych to asi tak- když jsem v pohodě, nic není problém, když mám úzkosti, je problém všechno. Hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat