Deprese na home office

Anonymní
18.11.20 21:04

Deprese na home office

Kvůli covidu jsme celá firma na home office už od března a ja mám depku. Nastoupila jsem do práce po mateřské, těšila jsem se mezi lidi a teď jsem stejně pořad zavřena doma. Navíc jsem s malou sama, takže ji dovedu do školky, pak pracuju cely den z domova a zas ji vyzvednu. Pak jdem nakoupit nebo něco zařídit a je tma a zas domu. A takhle stále dokola. Nevím proč ale připadají mě myšlenky na smrt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
568
18.11.20 21:11

Zakladatelko a odkud jsi? Ja jsem na jednu stranu ráda, že máme homeoffice (chodím si v teplakach s mastnyma vlasama a můžu dele vstávat), ale jinak ta izolace je pro mě svým způsobem taky depresivní. Hlavně je to prostě vyjeti z toho normálu, na který byl člověk zvyklý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 21:21

@Mialina jsem z Prahy. Ano ja jsem taky cely den mastná, hnusna a v teplakach ale to mi na náladě taky nepřidá. A bohužel ani přispat si nemůžu protože malá vstává stejně 6:30.

• Citovat
  • Nahlásit
5632
18.11.20 21:23

Co si jít o polední pauze zaběhat, projít se apod.? Najít si kamarády (ano scházet se nemáme, ale venku by to snad s rouškou šlo…)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.11.20 21:35
@Anonymní píše:
@Mialina jsem z Prahy. Ano ja jsem taky cely den mastná, hnusna a v teplakach ale to mi na náladě taky nepřidá. A bohužel ani přispat si nemůžu protože malá vstává stejně 6:30.

Tak to jsme daleko… Zakladatelko a co rodiče? Nebo kamarádku nějakou máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14081
18.11.20 22:05

Taky nejsem z HO nadšená, naštěstí jsme měli v práci rozvolňování a od července do konce října jsem byla v kanceláři :palec: jen škoda, že mezitím bylo dost dovolené a 3 neschopenky :roll:
Pokud to jde (u mě třeba ne, já musím být přesně od do u noťasu a pracovat), tak bych až odvedeš dceru do školky zašla na procházku nebo, pokud máš v blízkosti kamarádku, tak se s ní na třeba půl hodinku sešla procházkou došla opět zpět domů. Je blbé, že pokud nikoho nemáš (rodinu, kamarádku) v blízkosti, tak je to těžké. Snad bude lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
18.11.20 22:12

Kdyby to šlo, tak bych se z HO do kanceláře ani nevracela. Bohužel mám práci s konfliktními lidmi, takže si to doma opravdu užívám a vážím si toho. Ale možná, že kdybych měla svoji práci ráda, tak by mě to taky doma štvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama