Deprese a nechuť na sex

Anonymní
5.1.21 23:17

Deprese - Nechuť na sex

Ahoj holky, jdu si pro radu.
Beru HA Nysiellu už druhým rokem tusim. Sexuálně ziju už asi 7 let a nikdy jsem tyto problémy neměla.. Poslední dobou se mi stává, přibližně 2-3 měsíce, ze nemám absolutní chuť na sex, máme kvůli tomu s pritelem občasné neshody, protože si mysli, ze mě nepritahuje, přičemž vim, ze to není pravda a opravdu se mi sex a intimní doteky s nim líbí, miluji ho, a ať se na to připravují jakkoliv třeba i s pomoci vina, abych se uvolnila, tak na to proste opravdu nemám chuť a přítele pořad odmítám 😔 Pravdou je, ze mame teď dost starosti, řešíme praci, finance, Covid, na každý straně ať u nej v rodině nebo u nás jsou problémy, on přišel o praci, já přišla o praci a tak je toho na mě moc, ze nedokážu vypnout.. mě samotnou to štve..
Také mám šílené výkyvy nálad když se blíží MS, dokáže mě fakt rozhodit maličkost a zkazi mi to náladu, jsem precitlivela, přijde mi ze už hraničím s nějakou prichazejici depkou..
už je těch starosti asi moc.

myslíte ze to mám nahlásit na gynde? Nebo co s tím? 😔

Prosím anonym, citlivé tema.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14921
5.1.21 23:21

Ano - vymizení touhy bývá častým znamením, že ti starosti přerůstají přes hlavu a potřebješ to začít řešit a začít si řkat o pomoc.

No s poruchami nálady a nekopenzovaným stresem ti na gynekologii moc nepomůžou.

Potřebujete začít řešit ty problémy co řešit jdou a hledat jiný postoj k tomu co změnit nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:24

@Ou

Dekuju, já tu gyndu myslela hlavně z toho důvodu pokud by mi toto způsobila především HA.
Problémy resime, ale nejde všechno hned. Stojíme pořad na stejném místě, snažíme se jít všemu na proti ale zatím nemáme štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
K97
102
5.1.21 23:36

Psychika a stres hraje velkou roli.. přítel by to mohl pochopit a ne naléhat, to ti moc v uvolnění nepřidá :? HA to asi způsobit může, ale to by podle mě musel být dlouhodobý stav.. nebo jiné léky no. Promluvte si a třeba když ty nemáš chuť, nabídni potěšení jenom jemu, to by snad neodmítl a spokojen by mohl být. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
6.1.21 08:47

:roll: Ahoj, svou antikoncepci mas uz druhym rokem, vetsinou bys v pripade, ze by ti nesedla, mela problemy mnohem drive. Jednu takovou, co mi nicila zivot, jsem mela, ale zmenila jsem ji do dvou mesicu.

Zkusit vymenit ji samozrejme muzes, jen se priprav, ze muzou prijit zmeny - muzes zacit tloustnout ci hubnout (spise vyjimecne), muze se ti zhorsit ci zlepsit plet, muze zpusobit cysty, muze ti naprosto prestat vonet tvuj pritel… Muzes byt naopak podrazdenejsi. Vse musis vzit v uvahu, je to velky zasah pro telo.

Zni to, ze nejake problemy resite i tak, ze to asi antikoncepci nebude. Odmitani pritele moc v poradku fakt neni, snad mu to aspon nejak vynahrazujes.

Antikoncepce ty problemy nezmeni, ale muze menit tvou reakci na ne. Je to risk, poradne to promysli a hlavne zkontultuj s gynekolozkou. Po dvou letech mi to nezni jako ta prava pricina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat