Deprese - nestojim za nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 06:13
Deprese - nestojim za nic

Od doby co sek vozila malou v kocarku sem si prala aby nekdo jezdil s kovarkem se mnou, tedy mit kamaradku s mimi. Zkousela sem to na netu ozyvat se na inzeraty. A vzdy byli max dve schuzky a pak uz se neozyvalu. Vzdy jen ja a to me prestali bavit. I kdyz se vzdy snazim byt mila, povidat o normalnich vecech (nechci byt nudna), usmivam se atd.
Kdyz mala byla vetsi chodili sme na hriste. Tam sem potkala jednu se dvema malymi detmui kousek od sebe. Zalibila se mi, byla mila. Obcas sme se ssli v herne. A jedniu sme byli u sebe na navsteve. Mala vyvadela, hazela hrackama atd. Zacalo ji obdobi vzdoru a ja jsem z ni obcas hotova ze netusim co delat. I s tou kamaradkou netusim i cem se pak bavit, kdyz musime okrikavat deti. Citim se pak vyceroanejsi nez maratonec. Kamaradka se prestala ozyvat kdyz jde do herny a schazi se s jinou. Citim se ted zranena. Tolik usili, snahy a prani abych tu mela nekoho a zase sem pohorela.
S manzelem sited taky nemammoc co rict. Ma moc prace a moc ho nezajima, co bych chtela nebo si prala ja.
V noci sem nemohla spat a kdyz me mala zas o pul noci vzbudila. Dostala flasku a usnula a ja dostala zachvat uzkosti, nezastavitelnyho place a pocitu ze veskera snaha u me nikdy nebude mit odezvy.
Konicka sama pro sebe doma sem si nasla, bohuzel to ale nikdy nenahradi pocit ze si se mnou chce povidat a vidi me rad dalsi clovek.

Reakce:

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 16.02.17 06:45

A co se přihlásit na nějaký cvičení s dětmi, nebo prostě jen cvičení/akce, kam by chodilo víc maminek, ať máš z čeho kámošku vybírat? společný zájmy jsou nejlepší vodítko. Jinak mezi náma, někdy je nejlepší být sám ( s dítětem), mě třeba spousta lidí kolem dost vysává energii, takže jsem ráda i sama než za každou cenu hledat spojence!

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 07:35

Kdybys napsala odkud si a jak máš staré dítko, tak se ti třeba někdo ozve…

Šmoulice
Kelišová 6749 příspěvků 16.02.17 07:44

Tak ono to chce hlavně najít někoho podobného k sobě. Já třeba kdybych se s někým seznámila a poslouchala, jak její mimísek toto a ono a támhleto, tak už mě taky neuvidí.
A co si budeme říkat, většina těch, která navštěvují tato centra ( jak psala uživatelka v prvním příspěvku) jsou tam proto, aby probíraly prdíčky a blinkáníčko :roll:

Takže jsi mohla natrefit zrovna na něco takového…

Šmoulice
Kelišová 6749 příspěvků 16.02.17 07:46

A co skupiny podle místa bydliště tady na slepičárně? :nevim: :think:
Tam ses nepřidala?

jaknani
Kecalka 328 příspěvků 16.02.17 07:50

Začni boxovat, to pomáhá.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 16.02.17 08:03

@Šmoulice svata pravda! Alee ono se tem prdickum a blinkanickum bohuzel nevyhnes. Proto se snazim udrzovat pravidelny kontakt s bezdetnyma kamaradkama, abych se nezblaznila :mrgreen:

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.02.17 08:11

Začíná být hezky a za chvíli budou hřiště plná maminek s dětmi. Mně se děti tedy vždy s někým skamarádily na hřišti a pak jsem se začala bavit i s tou maminkou a nakonec jsme se začaly scházet pravidelně. A to si myslím, že jsem spíše introvert.

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 16.02.17 09:42
@Anonymní píše:
Od doby co sek vozila malou v kocarku sem si prala aby nekdo jezdil s kovarkem se mnou, tedy mit kamaradku s mimi. Zkousela sem to na netu ozyvat se na inzeraty. A vzdy byli max dve schuzky a pak uz se neozyvalu. Vzdy jen ja a to me prestali bavit. I kdyz se vzdy snazim byt mila, povidat o normalnich vecech (nechci byt nudna), usmivam se atd.
Kdyz mala byla vetsi chodili sme na hriste. Tam sem potkala jednu se dvema malymi detmui kousek od sebe. Zalibila se mi, byla mila. Obcas sme se ssli v herne. A jedniu sme byli u sebe na navsteve. Mala vyvadela, hazela hrackama atd. Zacalo ji obdobi vzdoru a ja jsem z ni obcas hotova ze netusim co delat. I s tou kamaradkou netusim i cem se pak bavit, kdyz musime okrikavat deti. Citim se pak vyceroanejsi nez maratonec. Kamaradka se prestala ozyvat kdyz jde do herny a schazi se s jinou. Citim se ted zranena. Tolik usili, snahy a prani abych tu mela nekoho a zase sem pohorela.
S manzelem sited taky nemammoc co rict. Ma moc prace a moc ho nezajima, co bych chtela nebo si prala ja.
V noci sem nemohla spat a kdyz me mala zas o pul noci vzbudila. Dostala flasku a usnula a ja dostala zachvat uzkosti, nezastavitelnyho place a pocitu ze veskera snaha u me nikdy nebude mit odezvy.
Konicka sama pro sebe doma sem si nasla, bohuzel to ale nikdy nenahradi pocit ze si se mnou chce povidat a vidi me rad dalsi clovek.

To je těžký. Mně se už mnohokrát stalo, že se se mnou nějaká maminka chtěla kamarádit. Ale já jsem i na mateřské pracovala, měla jsem toho hodně, a když tam nebylo to ono, prostě jsem neměla chuť to přátelství rozvíjet. Vlastně to ani nebylo přátelství, prostě jsem se s někým dala do řeči a ta maminka pak začal „mohly bychom se scházet, nechceš zajít s dětma tam a tam…“

I když si ty holky dají inzerát, nemusíš si s každým sednout. To máš jako vztahy s chlapem.

Možná moc tlačíš na pilu. Ale určitě se najde někdo, s kým si sedneš.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.02.17 10:10

Aja se.zase.temhle. kontaktum cilene vyhybam. nesnasim plkani o materslych tematech, bydlim na. polosamote,tak­ze.to.mam.o.to­.jedodussi :mrgreen: kamaradku s.detma.mam.jednu. dobrou, ta to.ma.podobne, takze to. resime. spolu..pred druzicimi se maminami.napr.ve meste. v.obchode atd. cilene prcham :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 6749 příspěvků 16.02.17 10:17
@kterk píše:
Aja se.zase.temhle. kontaktum cilene vyhybam. nesnasim plkani o materslych tematech,bydlim na. polosamote,tak­ze.to.mam.o.to­.jedodussi :mrgreen: kamaradku s.detma.mam.jednu. dobrou, ta to.ma.podobne, takze to. resime. spolu..pred druzicimi se maminami.napr.ve meste. v.obchode atd. cilene prcham :mrgreen:

Přesně tak ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 16.02.17 10:19
@Nymphetamine píše:
@Šmoulice svata pravda! Alee ono se tem prdickum a blinkanickum bohuzel nevyhnes. Proto se snazim udrzovat pravidelny kontakt s bezdetnyma kamaradkama, abych se nezblaznila :mrgreen:

Když jsem byla bezdětná a sešla se s dětnou kamarádkou, vždycky začala: „Já jsem tak ráda, že tě mám, potřebuju si popovídat o normálních tématech a ne furt mluvit o prdíčkách a blinkáníčkách.“ Pak se zeptala, co v práci. A pak začala o prdíčkách a blinkáníčkách :mrgreen:

Ale já to to brala. Mnohem horší jsou matky, které se s dítětem „nezmění“, tzn. dítě je nezajímá, i kdyby mělo zablokované střeva a vyblilo si plíce.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 16.02.17 10:26
@Bábrdl píše:
Když jsem byla bezdětná a sešla se s dětnou kamarádkou, vždycky začala: „Já jsem tak ráda, že tě mám, potřebuju si popovídat o normálních tématech a ne furt mluvit o prdíčkách a blinkáníčkách.“ Pak se zeptala, co v práci. A pak začala o prdíčkách a blinkáníčkách :mrgreen:Ale já to to brala. Mnohem horší jsou matky, které se s dítětem „nezmění“, tzn. dítě je nezajímá, i kdyby mělo zablokované střeva a vyblilo si plíce.

Ja kdyz dite nemela, tak me uplne vytacely kamaradky, ktery mluvily porad jen o detech. Proto, kdyz se zepta bezdetna kamaradka, co mala, tak ji reknu, jak je sikovna, pridam vtipnou historku a tim koncim, protoze vim, jak to vytacelo me. Naopak si rada poslechnu, co v praci, co doma, jak se zliskala na nejaky paaarty… :pankac:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 16.02.17 10:28

@Šmoulice to resim celej den, jsem v tom celej den a jeste. o tom budu. plkat kdyz mam. chvilku, kdy se muzu chovat aniz bych se.citila.jako­.po.lobotomii :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 16.02.17 10:30
@Nymphetamine píše:
Ja kdyz dite nemela, tak me uplne vytacely kamaradky, ktery mluvily porad jen o detech. Proto, kdyz se zepta bezdetna kamaradka, co mala, tak ji reknu, jak je sikovna, pridam vtipnou historku a tim koncim, protoze vim, jak to vytacelo me. Naopak si rada poslechnu, co v praci, co doma, jak se zliskala na nejaky paaarty… :pankac:

Tak uznávám, že jsem to sice brala, ale trochu mi to lezlo na nervy. :mrgreen:
Dětné lidi, kteří mají pocit, že o svých dětech nemluví, beru s rezervou. Protože i ty kamarádky mi pak řekly: to jsem ráda, že jsme si pokecaly i o něčem jiném, než furt o dětech. A přitom byla tak 70% konverzace o dětech. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >