Deprese prý kvůli mně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.12.19 21:28

Deprese prý kvůli mně

Jdu si asi spíš jen vylít srdce, protože jsem naštvaná až na půdu.

O Vánocích jsme se pohádali, vyčítal, co mohl, jak mu prý lžu a vydělávám peníze a scény dělal a jánevímcoještě - bylo toho dost, dostal se nějak do deprese. A TEĎ na to přišel, že je to kvůli mně, sice nebral prášky, ale je to kvůli mně - volala jsem mu v půli prosince, že díky jeho laxnosti jsem asi definitivně přišla o fakt balík peněz (statisíce), slíbil něco vyřídit a totálně na to půl roku kašlal a asi se prošvihl termín, a pak prý neunesl, že jsem musela před Vánocemi odjet pracovně na 14 dnů pryč, proto si prý ubližoval a je v depresi.

Takže za to vlastně můžu já… co s tím? Mám s tím něco dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
29.12.19 21:31

Jo, poslat ho do…oběhu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
29.12.19 21:47
@Anonymní píše:
Jdu si asi spíš jen vylít srdce, protože jsem naštvaná až na půdu.

O Vánocích jsme se pohádali, vyčítal, co mohl, jak mu prý lžu a vydělávám peníze a scény dělal a jánevímcoještě - bylo toho dost, dostal se nějak do deprese. A TEĎ na to přišel, že je to kvůli mně, sice nebral prášky, ale je to kvůli mně - volala jsem mu v půli prosince, že díky jeho laxnosti jsem asi definitivně přišla o fakt balík peněz (statisíce), slíbil něco vyřídit a totálně na to půl roku kašlal a asi se prošvihl termín, a pak prý neunesl, že jsem musela před Vánocemi odjet pracovně na 14 dnů pryč, proto si prý ubližoval a je v depresi.

Takže za to vlastně můžu já… co s tím? Mám s tím něco dělat?

Už se s ním nesetkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 21:52

Jo a taky ještě z toho důvodu, že mě strašně moc miluje. Proto.

• Citovat
  • Nahlásit
43654
29.12.19 21:58
@Anonymní píše:
Jo a taky ještě z toho důvodu, že mě strašně moc miluje. Proto.

Chceš chlapa nebo hysterku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21480
29.12.19 22:02

Poslat takového manipulanta do terapie a do háje.

A nejspíš zkusí přitvrdit s výhružkama sebevraždou - ta správná reakce na toto je zavolat mu sanitku s tím, že ohrožuje sám sebe.

Jako že opravdu - i případná demonstračka se může nepovést a i manipulativní depresák se může spáchat reálnou sebevraždu. Jakmile začneš mít podezření, že by si něco mohl udělat, tak sanitka je správné řešení. Ne se k němu vracet a nebo si to klást za vinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
29.12.19 22:06

Co s tím? Opravdu se na to musíš ptát? Už podle toho jak to píšeš, je ti nejspíš nad slunce jasné, že je tohle jen emocionální vydírání. Tak se seber a pošli ho do pr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3026
29.12.19 22:22

Poslat ho do riti. A delala bych vsechno proto Aabych o zadny penize uz neprisla. V tomhle se musis spolehat jen na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
30.12.19 14:13

Neví co by, tak je přece jednoduché hodit to na jiné :) tak to taky nech na někom jiném :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat