Deprese, stav se zhoršuje. Mám pocit že mě zabíjí.

Anonymní
26.9.21 19:04

Deprese, stav se zhoršuje. Mám pocit že mě zabíjí.

Omlouvám se za poněkud blbý název ale pocitově to tak opravdu je… Prožila jsem šílený dětství, opravdu kdo nezažije nepochopí, dalo by se říct že je to mnohem horší než šílený… Díky tomu mám teď v dospělosti silné deprese… Bohužel jsem hodně citlivá a vše si moc beru… Opravdu jsem taková trubka že když mi kolikrát někdo ublíží tak jsem to nakonec vlastně ještě já ta která se omluví… Prostě ať se děje co se děje, vždy mám pocit že jsem to já ta která měla udělat víc ta která je ta špatná… Ať dělám dodělám s ničím co dělám jsem nikdy nebyla spokojená… Nechci to všechno vypisovat jelikož by to bylo nadlouho jen od okolí vím že já jsem ta co se shazuje, ta co se nemá ráda, ta co má pocit že ať dělá co dělá vše je špatně… Moje mamka nám nechci napsat zničila dětství protože ona prostě za to nemůže prostě se trápila a nezvládla to… Měla to těžký… Ale já mám pocit že za to můžu já že jsem pro to měla udělat víc že jsem ji měla naslouchat a pomoct a prostě udělat víc… I když jsem jí zařídila léčebnu starala se o vše kolem jejich dluhu exekuci placení atd… Brácha to samé dostal se do dluhu a já šla a vše za něj zaplatila a ne jednou… Prostě je toho strašně moc já jen potřebuju aby mi někdo poradil co víc udělat než jen psychiatr? Psychiatra mám, prášky beru 7 let s prášky se cítím dobře ale jakmile se něco děje co já nenesu dobře je vše zase v háji a zase další prášky atd atd atd do toho každý měsíc menstruaci prožívám šíleně, silné deprese atd atd atd a já už takhle nemůžu doma mám dvě krásné děti ze kterých se raduji a užívám si je ale jak říkám když se něco přihodí úplně mě to rozhodí a já nevím jak z toho ven… Je mi čerstvě 29 let a beru každý den 8 prášku na deprese… Jsem z toho nešťastná nechci tak být myslela jsem že za těch 7 let se to bude lepšit a ne že to půjde z kopce… Mám pocit že deprese je jako rakovina… Je to nemoc která mě prostě pomalu zabíjí a já mám pocit že to jednoho dne nezvládnu už… Omlouvám se za to jak tady plácam páté přes deváté ale bohužel ani můj psychiatr nepomohl jen mi napsal další prášky…
Můžete mi prosím poradit skrze hypnozu?? Může mi pomoct z tohohle začarovaného kruhu a vysvobodit z depresí?? Já už takhle nechci být :'( chci být normální jako ostatní nechci aby mě pomalu užírali moje zlé myšlenky a pomalu ale jistě ničili můj život… Mám hodného muže a úžasné děti a nechci aby se za mnou za pár let jezdili dívat do blázince nebo hůř zapalovač svíčky na hřbitově…prosím poraďte s tou hyonozou kam jít kolik to stoji co to obnáší a jestli je to u v českých Budějovicích?? Děkuji a omlouvám se za ten guláš v tom co píši ale nejde to jinak… A kdyby jste mi chtěli napsat abych se zabavila atd a přišla na jiné myšlenky věřte zkoušela jsem vše

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11443
26.9.21 19:09

Změnila bych psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
26.9.21 19:11

Zmenila bych psychiatra a nasla si dobryho psychoterapeuta :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.21 19:13

Tez bych zmenila psychiatra. Jestli chces, napis mi zpravu, jsem z okoli CB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
26.9.21 19:26

Hypnozu nyní nezkoušej, když ti není dobře

Byla jsi někdy hospitalizovaná na psychiatrii? Nemusíš odpovídat, pokud nechceš.
Hospitalizace by ti pomohla nejen ke změně léků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 19:30
@DanielaD píše:
Hypnozu nyní nezkoušej, když ti není dobřeByla jsi někdy hospitalizovaná na psychiatrii? Nemusíš odpovídat, pokud nechceš.
Hospitalizace by ti pomohla nejen ke změně léků

Nebyla a nemohu mám doma dvě děti a bez nich bych nezvládla být. Mám 9 leteho syna a 10 měsíční holčičku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 19:31
@Anonymní píše:
Nebyla a nemohu mám doma dvě děti a bez nich bych nezvládla být. Mám 9 leteho syna a 10 měsíční holčičku :zed:

A proč nemohu zkusit hypnozu??

• Citovat
  • Nahlásit
5377
26.9.21 22:23

Najdi si psychoterapeuta, dobrého, který s tebou vše rozebere, a pomůže ti. Bohužel psychiatr většinou napíše jen prášky, nejlépe i jeho změn, za někoho kdo si stěnou taky promluví a na základě toho napíše prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.9.21 22:56

Moje tchýně byla před dvěma měsíci hospitalizovaná kvůli depresím, taky si vše hodně bere stačí uplna maličkost a je zle.Byla tam tři měsíce a pomohla jí elektroléčba, byla trochu mimo, ale ted už funguje normálně. Je to komplikovaná nemoc a asi kdo nezažil tak to nepochopí já soucítím, ale uplně představit si to taky nedovedu. Přeju hodně síly ať to zvládneš :hug: Ta hypnoza by taky nemusela být špatná, ale aby si díky ní znovu neprožila špatný pocity z dětstvi, jen názor nevím jak to může nebo nemůže fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33362
27.9.21 07:27

Intenzivní terapie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33362
27.9.21 07:30

Hýpnóza a tyhle pseudoléčby nic nevyřeší. Intenzivně a dlouhodobě na sobě pracovat ano. Výsledky jsou trvalé a život se změní k lepšímu. Ani léky vše nevyřeší, ty mají stabilizovat stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4179
27.9.21 16:25
@Anonymní píše:
Omlouvám se za poněkud blbý název ale pocitově to tak opravdu je… Prožila jsem šílený dětství, opravdu kdo nezažije nepochopí, dalo by se říct že je to mnohem horší než šílený… Díky tomu mám teď v dospělosti silné deprese… Bohužel jsem hodně citlivá a vše si moc beru… Opravdu jsem taková trubka že když mi kolikrát někdo ublíží tak jsem to nakonec vlastně ještě já ta která se omluví… Prostě ať se děje co se děje, vždy mám pocit že jsem to já ta která měla udělat víc ta která je ta špatná… Ať dělám dodělám s ničím co dělám jsem nikdy nebyla spokojená… Nechci to všechno vypisovat jelikož by to bylo nadlouho jen od okolí vím že já jsem ta co se shazuje, ta co se nemá ráda, ta co má pocit že ať dělá co dělá vše je špatně… Moje mamka nám nechci napsat zničila dětství protože ona prostě za to nemůže prostě se trápila a nezvládla to… Měla to těžký… Ale já mám pocit že za to můžu já že jsem pro to měla udělat víc že jsem ji měla naslouchat a pomoct a prostě udělat víc… I když jsem jí zařídila léčebnu starala se o vše kolem jejich dluhu exekuci placení atd… Brácha to samé dostal se do dluhu a já šla a vše za něj zaplatila a ne jednou… Prostě je toho strašně moc já jen potřebuju aby mi někdo poradil co víc udělat než jen psychiatr? Psychiatra mám, prášky beru 7 let s prášky se cítím dobře ale jakmile se něco děje co já nenesu dobře je vše zase v háji a zase další prášky atd atd atd do toho každý měsíc menstruaci prožívám šíleně, silné deprese atd atd atd a já už takhle nemůžu doma mám dvě krásné děti ze kterých se raduji a užívám si je ale jak říkám když se něco přihodí úplně mě to rozhodí a já nevím jak z toho ven… Je mi čerstvě 29 let a beru každý den 8 prášku na deprese… Jsem z toho nešťastná nechci tak být myslela jsem že za těch 7 let se to bude lepšit a ne že to půjde z kopce… Mám pocit že deprese je jako rakovina… Je to nemoc která mě prostě pomalu zabíjí a já mám pocit že to jednoho dne nezvládnu už… Omlouvám se za to jak tady plácam páté přes deváté ale bohužel ani můj psychiatr nepomohl jen mi napsal další prášky…
Můžete mi prosím poradit skrze hypnozu?? Může mi pomoct z tohohle začarovaného kruhu a vysvobodit z depresí?? Já už takhle nechci být :'( chci být normální jako ostatní nechci aby mě pomalu užírali moje zlé myšlenky a pomalu ale jistě ničili můj život… Mám hodného muže a úžasné děti a nechci aby se za mnou za pár let jezdili dívat do blázince nebo hůř zapalovač svíčky na hřbitově…prosím poraďte s tou hyonozou kam jít kolik to stoji co to obnáší a jestli je to u v českých Budějovicích?? Děkuji a omlouvám se za ten guláš v tom co píši ale nejde to jinak… A kdyby jste mi chtěli napsat abych se zabavila atd a přišla na jiné myšlenky věřte zkoušela jsem vše

Ahojki, též se mimo jiné léčím s depresemi, už 14 let. Vystřídala jsem 52 druhů psychiatrických léků. Též teď beru 8 léků denně plus depotni injekce jednou za 14 dní. Ale jedině, co mi pomohlo, byly elektrosoky. Dá se na ně chodit i ambulantně, já v nich po hospitalizaci pokračovala jednou týdně ambulantně. Jinak taky psychoterapie je pro mě moc důležitá. Hypnozu mi dělal klinicky psycholog a bylo to úplně o ničem, to jsou podle mě zbytečně vyhozené peníze a čas, to si raději najdi kvalitního psychoterapeuta. Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 21:16

@Lollitka
Co to je ty elektrošoky???

• Citovat
  • Nahlásit
287
6.10.21 09:33

Doporučuju k psychiatrovi psychoterapii. Já mám psychiatričku, která je moc hodná, ale řeší se mnou v podstatě jenom snižování a zvyšování dávkování leků apod. Pacienti jsou u ní v ordinaci pár minut. Já jsem teď takhle spokojená, ale pro tebe je to málo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
10.10.21 16:57

Zdravím a přidám svůj příběh a třeba někomu pomůže :mavam: Já jsem měla před rokem a půl těžkou depresi, začalo to v době covidu… Bylo to strašné, moje nejhorší období v životě… Nechtěla jsem vůbec žít, chtěla jsem umřít :,( Byla jsem několikrát hospitalizována po psychiatriich a můžu říct, že až v Praze mě zachránili 🙏 Léky mi nějak výrazně nezabírali, tak mi nabídli, abych zkusila elektrošoky… Šla jsem do toho, protože vlastně jsem neměla co ztratit… Absolvovala jsem jich 9 a světe div se po 5 tém se mi ulevilo a šlo to nahoru a bylo mi líp a líp :dance:. Takže já je jen a jen doporučuji, když někomu antidepresiva nezabírají. Momentálně jsem na tom pořád skvele a dokonce jsem přešla na přírodní antidepresiva ;). Tak držím pěsti, ať se Vám taky podaří dostat se z toho ven :andel: V případě dotazů se na mě obraťte :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat