Deprese – mám strašná rána i celé dny

Anonymní
25.7.20 08:29

Deprese, strašné rána, dny

Dobrý den,

ráda bych se vás zeptala na radu. Již přes 2 roky se léčím s depresí a úzkostí. A mám pocit že léky prostě nezabírají a momentálně je mi hůž a hůř.
Dostala jsem Brintelix ráno a na večer naxalgan. Chvíli bylo trochu lépe ale pak ještě hůř.
Před 14 dny jsem byla u lékařky a mám těch léků si myslím trochu moc.
ráno: brintelix 10 mg + naxalgan 75, poledne brintelix 50 mg, večer naxalgan + quetiapin 25 mg.
Ano usnu a spím ale probudím se s bušením srdce, strašná únava celý den, mám pocit že už nemůžu fungovat, hrozné myšlenky, už mě nebaví tak žít. Prostě mi asi nic nezabírá.
Jediné co mi na chvíli uleví od té hrozné úizkosti je rivotril.
Promiňte anonym…chodí zde moc známých

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2625
25.7.20 08:39

A proč tedy nebereš ten Rivotril, když zabírá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
25.7.20 08:43
@reny14 píše:
A proč tedy nebereš ten Rivotril, když zabírá?

To se nedá. Mě ho dali jednou a už nikdy víc nechci. On pomůže od blbýho stavu, ale fungování na něm neni vůvec možné. Navíc je hodně návykový a vůbec jsem nevěděla čí jsem.

Zakladatelko, léků bereš opravdu hodně. Řešíš terapie? Je nutný přijít na to, co v tobě tyhle stavy způsobuje a řešit to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6760
25.7.20 08:51

Zakladatelko, kolik je ti let? Nemuze to byt zpusobeno menopauzou, proste vykyvy hormonu?
Tohle co popisujes u me presne spustily vykyvy hormonu po ctyricitce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
25.7.20 09:30
@Jana525 píše:
Zakladatelko, kolik je ti let? Nemuze to byt zpusobeno menopauzou, proste vykyvy hormonu?
Tohle co popisujes u me presne spustily vykyvy hormonu po ctyricitce.

přesně takhle se cítím od tý doby se mi roházely hormony, je to protivný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6760
25.7.20 10:09
@ka2ka píše:
přesně takhle se cítím od tý doby se mi roházely hormony, je to protivný :zed:
@ka2ka píše:
přesně takhle se cítím od tý doby se mi roházely hormony, je to protivný :zed:

A beres neco? Ja beru jetel, pak ashawagandhu a pred menstruaci a behem ni musim pred spanim 100mg 5HTP, jinak bych se nevyspala. A musim rict, ze diky tomuhle vsemu to docela ujde. Pak musi clovek taky hodne relaxovat a delat neco pro sebe, ted to ale vsechno narusila ta pitoma corona.
No ale jsem rada, ze to zvladam jen s prirodnima doplnkama.
Ale by. a jsem na tom fakt blbe. Temer dva mesice jsem nemohla usnout, vaha zacala jit silene nahoru, bolesti kloubu, v podstate jsem skoncila ve stavu, kdy uz jsem jen brecela a chtela poprosit doktora, aby me nekam zavreli. Proste sileny prubeh menopauzy plus u me k tomu jeste vyhoreni.
Nikdy bych neverila, ze hormony muzou tohle vsechno udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
25.7.20 11:02
@Jana525 píše:
A beres neco? Ja beru jetel, pak ashawagandhu a pred menstruaci a behem ni musim pred spanim 100mg 5HTP, jinak bych se nevyspala. A musim rict, ze diky tomuhle vsemu to docela ujde. Pak musi clovek taky hodne relaxovat a delat neco pro sebe, ted to ale vsechno narusila ta pitoma corona.
No ale jsem rada, ze to zvladam jen s prirodnima doplnkama.
Ale by. a jsem na tom fakt blbe. Temer dva mesice jsem nemohla usnout, vaha zacala jit silene nahoru, bolesti kloubu, v podstate jsem skoncila ve stavu, kdy uz jsem jen brecela a chtela poprosit doktora, aby me nekam zavreli. Proste sileny prubeh menopauzy plus u me k tomu jeste vyhoreni.
Nikdy bych neverila, ze hormony muzou tohle vsechno udelat.

neberu nic vím že to nejhorší je vždy dva tři dny, ale jak píšeš člověk brečí a je odhodlaný nechat se zavřít do blázince, jinak je fakt nejlepší mít koníček ten mě zachranuje u mě to není přechod nemám štítnou a rozházelo mi to totálně hormony :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14083
25.7.20 20:07

Jsi v psychterapii? pokud ti úplně nepomáhá individuální tak zvol stacionář a nebo už při déle a ne moc dobré efektivnitě léčby máš nárok na lázně s terapeutickým programem - moc dobřá jsou v Jeseníkách - jak v Priessnitzu, tak u Schrota.

Léky nevysazuj, ještě týden dva počkej, jestli to zabere a pak kdyžtak volej lékařce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 12:14

Deprese

Ahoj skupino už měsíc mě trápí deprese nemá radost ze života furt to stejný dokola, Fo práce, domu, o víkendu odpočinek sem tam někam vyrážím s přítelem ale už mě to nebavi nebavi mě to moc ani s přítelem ale ten za to nemůže :,( přijde mi furt vse stejný, nevím co to je je mi teprv 20 a nechci mít tyto stavy… týden byl klid ale pak se to vrátilo z ničeho nic 😳 beru Ha nevím jestli to muže být tím :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama