Deprese v těhu, ale ne z porodu

24.11.15 23:07

Deprese v těhu,ale ne z porodu

Prosím o pomoc, už mi to leze na nervy jsem 23tt.
Zápasím s hormonama a zatím nademnou vedou. Nemáte naky fígl jak na ně? Máme s přítelem krásný vztah, je mi velkou oporou naštěstí jinak už by mě ty hormony asi zabili. Rozbrecim se nad tím, že rozliju Colu a musím převléknout postel a sebe, kolikrát jen tak z ničeho nic, přítel mi řekne že mě miluje a já zase brečím. Holky poraďte mi prosím, že s tím de něco dělat a nebude to ještě horší do konce těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2965
24.11.15 23:22

Já jsem brecela i u pohádek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 23:26
@Michaela1234567 píše:
Prosím o pomoc, už mi to leze na nervy jsem 23tt.
Zápasím s hormonama a zatím nademnou vedou. Nemáte naky fígl jak na ně? Máme s přítelem krásný vztah, je mi velkou oporou naštěstí jinak už by mě ty hormony asi zabili. Rozbrecim se nad tím, že rozliju Colu a musím převléknout postel a sebe, kolikrát jen tak z ničeho nic, přítel mi řekne že mě miluje a já zase brečím. Holky poraďte mi prosím, že s tím de něco dělat a nebude to ještě horší do konce těhu.

klidně si pobul, to je normální že seš naměkko, to jsou hormony… pak to na chvíli přejde a po porodu se to spustí znovu, já si pamatuju jak jsem druhý den po porodu seděla v porodnici, chovala malýho a zrovna dávali komedii „Kokosy na sněhu“ o Jamajčanech co bobovali na olympiádě nebo kde a oni se tam na konci s tím bobem vybourali a já to hrozně obulela.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 23:26
@Makin píše:
Já jsem brecela i u pohádek.

a já u reklam :mrgreen:
jak byla nějaká tklivá třeba se štěňátky tak konec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
24.11.15 23:39

Klid je to normální já v šestineďělí vždycky provzlykala ukolébavky co jsem zpívala synkovi, nejhorší byla od Kryla Spinkej synáčku spi, Tam jsem se vždycky rozeštkala u refrénu „budeš jako táta“. A jako těhotná jsem nemohla v televizi koukat na nic se zvířaty, hrozilo že by mi ta televize mohla po tý niagaře uplavat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
24.11.15 23:46

@Michaela1234567 Tak ono to po sestinedeli vetsinou z velke casti vymizi, ale ja se dojimam u blbosti i kdyz uz mam davno odrozeno, odkojeno a precitlivelost na urcite situace, filmy, hudbu zustala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
24.11.15 23:52

Hlavně to nezadržuj, to pak bývá hroznej vodopád… já brečela když jsem si pročítala recepty, něják mě ta mouka a mlíko dojalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 23:57
@Gosi píše:
Hlavně to nezadržuj, to pak bývá hroznej vodopád… já brečela když jsem si pročítala recepty, něják mě ta mouka a mlíko dojalo:
:mrgreen: :palec: taky dobrý
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 00:26

Bud rada ze si hodna a jen brecis, me popadal vztek a tak hrozna agrese ze to neni snad mozny. Ted uz se to uklidnilo ale ze zacatku takovy histeraky, uz si pritel skoro balil kufr, fakt musel trpet.. Odeznelo mi to na zacatku 8.mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 00:56

@Makronka222 Tak to jsem rada, ze jsem v tom nebyla sama. Ja si pripadala porad nastvana, „agresivni“, rozzlobena, vytocena…no, nechapala jsem. Obcas jsem brecela, ale casteji jsem byla takova „samonasiraci“, hned jsem startovala…taky se to uklidnuje az ted v 8. mesici (ne uplne, ale o dost).

A to nemluvim o tom, ze jsem mel vycitky svedomi, aby si to na sebe nevztahoval prcek a co si asi mysli o sve mamce.

• Nahlásit
  • Citovat
458
25.11.15 07:09

Mě pomáhalo magnezium v tabletách, po něm nálady byly lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 09:01

Já to mám taky blbý - hormony mi přerůstají přes hlavu.. Jenže mi nikdo neříká, že mě miluje… Já mám doma chlapa, kterej se o mě, bohužel, nezajímá… Dost se s těhotenstvím změnil… A já nevím, jestli proto, že jsem já jiná (hormony) nebo to jde od něj… :nevim:
Já myslím, že ty hormony se přemoct nedají… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
sunshinegirl
25.11.15 09:17

To nejsou deprese, prostě se jen dojímáš protože s tebou mlátí hormony. Vůbec nevíš, co jsou to deprese, když člověk spí 24 hodin denně, nemůže vstát z postele apod. To jsem měla v těhotenství já. Kromě toho, že mi bylo strašně zle fyzicky, tak jsem psychicky byla v háji, vše mi bylo fuk…prostě jsem žila jen proto, že mi bilo srdce a dýchala jsem…

• Nahlásit
  • Citovat
25.11.15 09:28
@Malto děkuji zkusím si ho asi taky koupit :)
@Anonymní píše:
Já to mám taky blbý - hormony mi přerůstají přes hlavu.. Jenže mi nikdo neříká, že mě miluje… Já mám doma chlapa, kterej se o mě, bohužel, nezajímá… Dost se s těhotenstvím změnil… A já nevím, jestli proto, že jsem já jiná (hormony) nebo to jde od něj… :nevim:
Já myslím, že ty hormony se přemoct nedají… :zed:

Tak to mě mrzí :( držte se :kytka: budu držet palce ať se vše srovná, aspoň až bude maličké na světě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 10:14

@Michaela1234567 já jsem brečela, že jsem udělala moc hustou krupicu :-D neboj, to bude dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama