Deprese ve třetím trimestru

Anonymní
28.5.18 19:51

Deprese ve třetím trimestru

Deprese na konci těhotenství, máte zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2477
28.5.18 20:31
@Anonymní píše:

A čeho konkrétně se to týká? Já se třeba bála porodu, pochybovala jsem o sobě, jak to vsechnonzvladnu, ze mozna bylo lepsi dite nemit atd atd atd. Milion ruznych obav. Ale jak se syn narodil, razem bylo vse zapomenuto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
28.5.18 20:35

No jsem teď ve 36 tt a je mi nanic :? Otékají mi prsty, bolí mě klouby, blbě se mi spi..cítím se tlustá jako hroch :? Nemůžu nikam dojít aniž by se mi nechtělo cestou na záchod. Všechno už mě štve. :( O strachu z porodu ani nemluvím nebo jestli bude miminko zdrave..tak bych si dala pivo nekde na zahrádce :oops: už aby to bylo za náma :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
28.5.18 20:49

Pivo si klidně dej a uvědom si, že takhle se cítí snad každá těhotná :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
28.5.18 20:57
@Fifi2 píše:
No jsem teď ve 36 tt a je mi nanic :? Otékají mi prsty, bolí mě klouby, blbě se mi spi..cítím se tlustá jako hroch :? Nemůžu nikam dojít aniž by se mi nechtělo cestou na záchod. Všechno už mě štve. :( O strachu z porodu ani nemluvím nebo jestli bude miminko zdrave..tak bych si dala pivo nekde na zahrádce :oops: už aby to bylo za náma :P

Naprosto normální stav. Tak se cítí skoro všechny v posledním tažení :mrgreen:. Malý pivko si klidně dej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
28.5.18 21:05

@radkka já piju radši birell, ať nemám slinu..nějaké malé pivo je nanic 8) ale to je tak vše dokupy na pivu to nestojí. Vím, že to má každá a i horší než já. Ale jsem fakt nešťastná. Nic pro mě to tehotenstvi. Nevim jak to popsat. Ale sebevědomí v háji, strach, na všechny jsem zla a z ničeho nemám radost. To není žádné nejkrásnější období. Já měla být chlap. :( A nejsem zakladatelka..já tu jen viděla toto téma tak jsem si upustila ventilek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
28.5.18 21:08

@Janli jak píšu níže radce.. to není jen to pivo :lol: už chci porodit. V takovém stavu ještě měsíc v tom hicu. Ach jo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 21:12

No...

@Yukii No, posledních 14dní hrozně špatně spím a mám špatné sny, nemůžu chodit, protože mám takovou divnou bolest spodku, bolesti podbřišku, zad, špatně dýchám… dítě pořád kope a kope, až už to není příjemný. Je to hodně intenzivní. Navíc jsem doma pořád sama. Manžel pracuje dlouho do večera. Jinak pochybností mám až moc, hlavně když vím, že moje matka trpěla depresemi a bratr je na tom stejně. No a já mám v posledních dnech návaly vzteku, smutku… prostě žádná radost, pocity zbytečnosti…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 21:27

Je ja mám 2 týdny do termínu a co jsem dneska předvedla.. Úplně jsem se sesypala, protože jsem zas něco pos… Jsem děsně neohrabana, pomalá, v tom vedru mi natekaji prsty u rukou i nohy, nejsem schopna skoro nic dělat… A když už dělám tak něco vyleju, spalim se, nebo riznu, takže si fakt připadám úplně neschopna.. Dokonce mám pocit že i hloupnu… Fakt už si říkám že tenhle týden musím porodit nebo to ten můj chlap už nevydrží… A toto je jen půlka z toho všeho, co se mi občas honí hlavou, jako jestli bude malá v pořádku, porod ok atd.. Drž se nejsi v tom sama a z mojí minulé zkušenosti to končí šestinedělím :hug:

An 2

• Citovat
  • Nahlásit
1805
28.5.18 21:29

Jsem 38tt a je to peklo. Fyzicky i psychicky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
28.5.18 21:31

Ja se mam stejne zle v 37tt a to mam doma rocniho chlapecka, takze bomba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
28.5.18 21:32
@Anonymní píše:
@Yukii No, posledních 14dní hrozně špatně spím a mám špatné sny, nemůžu chodit, protože mám takovou divnou bolest spodku, bolesti podbřišku, zad, špatně dýchám… dítě pořád kope a kope, až už to není příjemný. Je to hodně intenzivní. Navíc jsem doma pořád sama. Manžel pracuje dlouho do večera. Jinak pochybností mám až moc, hlavně když vím, že moje matka trpěla depresemi a bratr je na tom stejně. No a já mám v posledních dnech návaly vzteku, smutku… prostě žádná radost, pocity zbytečnosti…

Měla jsem to úplně stejně…rodit jsem šla se 30 kily navíc, pořád jsem měla pocit, že na mě manžel kašle, když byl doma, měla jsem vztek, že mě tahal ven, protože jen jsem ušla 500 m, musela jsem na záchod. Malý si dělal z mého žaludku trampolinu. Nemohla jsem se na sebe ani podívat, pořád jen brečela a obviňovala manžela, že má jinou…naštěstí má nad hlavou,,svatozář" a jen se tomu smál. Hledala jsem na sobě věčně nějaké nemoci a hysterčila, jak to zvládnu. Kupodivu jsem pak měla klidně šestinedělí, téměř jsem ho nezaznamenala. Je to normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 21:50

...

@Aduš8 Ty bolesti a pocity, že je člověk jak hroch prostě nepřidají. :-( Navíc se mi hrozně stupnují bolesti spodku, pořád to bylo ok, ale najednou takový tlak v zádech a jako „mezi nohama“ :-( nebo nevím jak to popsat. Co se týká manžela, tak se snaží, ale je to chlap. Navíc jeho uklidnění k porodu, tak za to by ho jiná žena asi zabila, prý si to prostě nesmím tak připustit. Tohle když mi řekl, tak jsem ho chtěla vzít pánví!

• Citovat
  • Nahlásit
4393
28.5.18 21:51

Klíííííd, poslední měsíc je prostě většinou na houby. U staršího mě to tak nepřišlo, možná i proto, že je v únoru, takže nebylo horko a měla jsem klid sama pro sebe. Zato u mladšího už jsem se těšila až bude venku i když po první zkušenosti jsem se porodu bála. Nakonec jsem ještě skoro týden přenášela, byl červen, horko, v noci jsme se nemohla normálně otočit, bolely mě kyčle, do toho neúnavný dvouleťák. No ještě teď se mi při té vzpomínce ježí chlupy a to už to za chvíli bude 9 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 21:57
@Anonymní píše:

Ano, mam, nikdy jsem deprese nemela, az ve tretim trimestru posledniho tehotenstvi. Nic me nebavilo, byla jsem na vsechny hnusna, protivna jak noc, veci, ktere mi normalne „jen“ trochu vadi, me dovadely k nepricetnosti.

Potesim te - porodila jsem a do tydne bylo zase vse v norme. No, uz bych to nechtela zazit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama