Reklama

Deprese ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 18:16
Deprese ve vztahu

Prosím kdo má ve vztahu jeden z partnerů silné deprese ( řešené u psychiatra a antidepresiva ).. jak zvládáte tu chladnost partnera? Na internetu čtu že většinou vztahy nevydrží. Přítele miluji, máme spolu miminko ale ta chladnost mě ubíjí :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10631 příspěvků 08.10.18 18:18

On je chladný kvůli depresím, nebo chladný k tobě kvůli tvému problému? :nevim:
Každopádně s depresema se dá něco dělat. Je to sice běh na dlouhou trať, ale všecko se dá nějak zvládnout :kytka:

helekoukej
Kecalka 185 příspěvků 08.10.18 19:20

Máš na mysli to, že ti ani neřekne, ze tě má rád nebo že mu chybiš, že se nezajímá co jsi dělala celý den… :nevim: Nebo jak je jako chladný :nevim: …v každém případě je mi lito prcka ten tu chladnost odnese nejvíc. Z vlastni zkusenosti vim, ze tito chladni a city neprojevujici nejsou pro vztah moc dobrá volba. :zed:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8728 příspěvků 08.10.18 19:21

Chladnost mi nejak k depresim nepasuje. Mohla bys to vic popsat?

Detsa
Extra třída :D 10631 příspěvků 08.10.18 19:31
@Emimin7 píše:
Chladnost mi nejak k depresim nepasuje. Mohla bys to vic popsat?

Mi přijde, že na citech se deprese hodně podepíšou. Negativní přístup, zoufalost, uzavírání se do sebe, odtažitost :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 09.10.18 08:59
@Anonymní píše:
Prosím kdo má ve vztahu jeden z partnerů silné deprese ( řešené u psychiatra a antidepresiva ).. jak zvládáte tu chladnost partnera? Na internetu čtu že většinou vztahy nevydrží. Přítele miluji, máme spolu miminko ale ta chladnost mě ubíjí :,(

Takový asi byl už od začátku, že ?

Osobně si myslím, že s takovými lidmi není k vydržení ani když berou prášky. Buď jsou v depresi, která dokáže přenášet napětí a svíravé pocity na druhého anebo jsou tak laxní díky práškům, že to je taky na dvě věci.
Myslím, že jsem někdy v 16 měla přítele, který měl depresi, jenomže já tenkrát nevěděla, že něco takového může existovat. Nevydržela jsem to. On se neléčil. Dnes po mnoha letech zpětně vidím, že s ním bylo asi něco takového. Dnes už ho nepotkávám, nevím, kam se vyvinul. Ale bylo to strašně nepříjemné to, co ze sebe vysílal.

Nesnažila bych se držet ani manželství, protože nejsem ochotná se nechat zlikvidovat kvůli nikomu a zvlášť, když máš teprve malé dítě a musíš dobrých 20 let ještě fungovat.
Zvaž všechny možnosti dle vývoje situace. Každému ty prášky nezaberou. Podle vývoje posoudíš, zda manželství není spíše obětování sebe a dítěte ve prospěch někoho, kdo to nijak nevnímá a kdo bude kvůli tomu třeba i hnusný, že bude potřebovat hromosvod. Takový člověk dokáže přivodit zdravotní problémy, klidně rovněž deprese i lidem v okolí.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 09.10.18 09:06

Složitá věc, záleží přesně na druhu léků. Tak jak bude postupovat léčba, může se to zlepšit.

emo.law
Kecalka 193 příspěvků 09.10.18 12:51

Ať se nevymlouvá na deprese a začne se sebou něco dělat. Tyhle budižkničemy miluju.

Echt Kelišová 8728 příspěvků 09.10.18 12:52
@emo.law píše:
Ať se nevymlouvá na deprese a začne se sebou něco dělat. Tyhle budižkničemy miluju.

Vždyť dělá, léčí se.

Uživatel je onlinejednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 09.10.18 12:58
@emo.law píše:

Tak to je hodně zasvěcený názor … :zed:

emo.law
Kecalka 193 příspěvků 09.10.18 13:08
@Emimin7 píše:
Vždyť dělá, léčí se.

Jojo zobe pilulky, který mu předepíše doktor, kterej je předepíše každýmu, kdo za ním přijde s duševní bolístkou. Dnešní doba jde slabochům naproti.

Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 09.10.18 13:14
@emo.law píše:
Jojo zobe pilulky, který mu předepíše doktor, kterej je předepíše každýmu, kdo za ním přijde s duševní bolístkou. Dnešní doba jde slabochům naproti.

Kvůli podobným hovězím názorům se na světě trápí a stydí za svou duševní chorobu statisíce lidí a k tomu psychiatrovi nejdou - obzvášť když je takto ohodnotí někdo blízký.

Echt Kelišová 8728 příspěvků 09.10.18 13:14
@emo.law píše:

Vlastně souhlasím. Pořádnej chlap by místo za doktorem šel za dealerem, dal si pořádnou čáru kokainu a vlítnul do života jak bejk do červený plachty.

Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 09.10.18 13:14

@Emimin7 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 09.10.18 14:06
@emo.law píše:

To nevymyslíš. Člověk, který používá jako přezdívku EMO, tedy kulturu mladých tragédů, jenž si na sebemrskačství postavili imidž, se naváží do depresivních stavů a nazývá pacienty slabochy a budižkničemi :potlesk: to chce opravdu notnou dávku hlouposti, ale hádám té budeš mít na rozdávání, co :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >