Deprese z rozchodu

Anonymní
19.6.21 19:35

Deprese z rozchodu

Zdravím,
tak nějak se nemůžu smířit s rozchodem, od kterého uplynulo už 5 let. Pořád musím na ex myslet, brečím a třeba celý den prospím. Problém je i to, že se s jeho rodinou často potkávám, bydlíme kousek od sebe. Od rozchodu s ním nejsem v kontaktu, nic.

Už jsem měla i nového partnera, ale právě tento problém nám vztah zkazil.
Navíc mě stále drží pocit, že ex byl ten pravý.

Měla jste některá stejný problém a drželo vás to tak dlouho? Jsem už docela zoufalá a čím dál víc přemýšlím nad psychologem, i když moc nevěřím, že by mi nějaké sezení pomohlo.

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
19.6.21 19:39

Nemyslím to zle, ale po pěti letech už bych vyhledala odbornou pomoc, protože mi to nepřijde v pohodě. Vypadá to spíš na nějakou psychickou poruchu. Další varianta je zkusit, jestli by o tebe nestál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 19:44

@nikinnna On vůbec nic netuší. A co vím, má přítelkyni.

• Citovat
  • Nahlásit
5762
19.6.21 19:46
@Anonymní píše:
Zdravím,
tak nějak se nemůžu smířit s rozchodem, od kterého uplynulo už 5 let. Pořád musím na ex myslet, brečím a třeba celý den prospím. Problém je i to, že se s jeho rodinou často potkávám, bydlíme kousek od sebe. Od rozchodu s ním nejsem v kontaktu, nic.

Měla jste některá stejný problém a drželo vás to tak dlouho? Jsem už docela zoufalá a čím dál víc přemýšlím nad psychologem, i když moc nevěřím, že by mi nějaké sezení pomohlo.

Díky

Taky to vidím na psychologa, tohle už je moc a může to být závislost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17419
19.6.21 19:51

Hele psychoterapie je asi na místě, tohle je už hodně dlouho a příliš ti to ničí běžný život, aby se dalo říct že to chce čas a nějak se to srovná.

Obávám se že se to navázalo na něco dalšího a teď to takhle škodí.

držím palce, aby se ti to povedlo rozmotat a osvobodit se od toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.21 20:22

Měla jsem to podobně a jediné co mi pomohlo bylo poznat někoho jiného. V tém případě přes tinder :nevim:. Vztah bohužel nevyšel, ale ja se přes to „dostala“. Poté jsem ho potkala po 10 letech a říkala jsem si, jak jsem mohla být tak hloupá, jelikož se choval jak buran. :roll: Bohužel v té době mi to vůbec nedocházelo. Chceme prostě to co nemůžeme mít a idealizujeme si tu představu, že „on“ byl ten pravý. Přitom vůbec to nemusí být pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
19.6.21 20:31
@Anonymní píše:
Zdravím,

Díky

Kdyby byl ten pravej, tak jste spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
19.6.21 20:34

Doporučila bych ti terapii. Zbytečně se trápit takovou dobu opravdu není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
19.6.21 21:51

A proc jste se tenkrat rozesli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
9.7.21 21:05

No pane jo, se mnou se rozešel pritel teď po 5 letech, brečím už měsíc a doufala jsem, že to brzy přejde. Taky mě pořád žere pocit, že to byl ten pravej, ale nikdy by mě nenapadlo, že to trápení může trvat 5 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat