Deprese z vlastního těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 18:04
Deprese z vlastního těla...

Z názvu je vidět, ze mám problém s vlastním tělem, vždy jsem chtěla/byla taková ta,,vyumelkovana" ženská, hezké obleceni, boty, kabelky, vše slazene. Kosmetiky, kadernice pravidelně. Po prvním dítěti jsem to nějak neřešila, byla jsem vůbec rada, ze vím co a jak s dítětem a teď mám druhé a už přemýšlím, kdy co začít dělat. A tak se ptám vzhledem k tomu, ze mám posilovnu doma včetně TRX, beziciho pasu, trampolinu, stepper kdy mohu začít alespoň něco dělat. Až bude teplo těším se, ze dam děti do kočárku a vyjedeme behat. Bohužel teď nemůžeme ani ven s kočárkem neboť na novorozence je u nás velká zima a děti jsou stejně nemocné.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 18:06

Další věc je, ze plně kojim a nerada bych o mléko přišla.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 14.01.17 18:12

A s čím chceš poradit? Vše máš doma nachystané, ne? Tak až se začneš cítit, začni cvičit, není na to jednotný návod. Některé holky cvičí téměř do porodu (ne na 100%, pochopitelně) a začínají po porodu pomalejším tempem, jakmile se na to začnou cítit. Nijak se nepřepínat, zacvičit si, aby se člověk dobře cítil.

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 18:14

Vždyt ti nikdo nebrání být vyumělkovaná :nevim:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 14.01.17 18:22

Chodit na běžícím pásu můžeš hned…je přece jedno jestli chodíš venku nebo doma. Chůze je nejpřirozenější pohyb. Po šestinedělí bych zvyšovala tempo, náklon, rychlost-podle toho jak se budeš cítit. Cvičit po kojení, ne obráceně…aerobním cvičením se uvolňují kyseliny a miminku by nemuselo mléko chutnat. Takže kojit předtím. Nakojíš-usne a ty máš čas na cca 30-45 minut na běžícím páse.
Plus na you tube najdeš vhodné cviky-videa po porodu. Kadeřník a péče o tělo už je třešnička na dortu, ne? K tomu nepotřebuješ nějaký termín po porodu, to se dá kdykoliv.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 14.01.17 18:26

Tak začni.. :nevim: já jsem tedy nepochopila otázku..

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 14.01.17 18:29

Hledáš jen výmluvy. Buď chceš nebo nechceš.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 14.01.17 19:07

Vyumelkovanost je hnus. v cemkoliv

pitulinka
Povídálka 12 příspěvků 14.01.17 19:35

Já myslím, že můžeš dělat vše tak, jak se budeš cítit Ty sama dobře, určitě neposiluj břicho tak dva tři měsíce po porodu naplno, ale jinak bych se nebála, že třeba ztratíš mlíčko, jak se rádo straší, já cvičila taky a kojim už rok. Hlavně poslouchej sebe…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 14.01.17 19:44

Srovnej se psychicky a stanov si priority. Pokud se ti nechce, protože jsi unavená péčí o dva prcky, navíc máš tělo nastavené na zimní režim, tak to tak prostě ber. To se dá pochopit…Až děti povyrostou, malé začne víc spát, venku se oteplí a bude víc slunka, životní energie se ti taky rozproudí.
Jinak mě se tedy líbí ženy hezky upravené, vyrovnané, ale vyumělkované ne. Ale to je samozřejmě tvoje věc.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.01.17 19:59
@Anonymní píše:
Z názvu je vidět, ze mám problém s vlastním tělem, vždy jsem chtěla/byla taková ta,,vyumelkovana" ženská,hezké obleceni, boty, kabelky, vše slazene. Kosmetiky, kadernice pravidelně. Po prvním dítěti jsem to nějak neřešila, byla jsem vůbec rada, ze vím co a jak s dítětem a teď mám druhé a už přemýšlím, kdy co začít dělat. A tak se ptám vzhledem k tomu, ze mám posilovnu doma včetně TRX, beziciho pasu, trampolinu, stepper kdy mohu začít alespoň něco dělat. Až bude teplo těším se, ze dam děti do kočárku a vyjedeme behat. Bohužel teď nemůžeme ani ven s kočárkem neboť na novorozence je u nás velká zima a děti jsou stejně nemocné.
čím? medem a nebo cukrem? :mrgreen:
jen zlehčuju.. zkus se nebrat tak vážně hm? ;)

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 14.01.17 20:06

Tak jestli mas deprese tak cvic, uprav stravu, zajdi si ke kadernici atd :nevim: v cem je problem? Je jasne, ze s novosem nebudes hned stihla kraska, ale do leta daleko.mas more casu byt zas kocka ;) Ja osobne jdu po druhem na liposukci, protoze ten spek na brichu proste neshodim :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >