Deprese z důvodu nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 15.02.18 21:15
Deprese,z důvodu nezaměstnanosti.

Ahoj,
nemám momentálně práci a moc, mě to trápí. Uz mám, z toho vyloženě depresi. Nic mě nebaví. Nechce se mi nic dělat. Nejak nevidím důvod, proč bych měla něco dělat doma. Ke všemu se šíleně nudím. Mel jste to někdo podobně?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 15.02.18 21:19

A proč někde nepracuješ? Vždyť je všude tolik inzerátů, že hledají zaměstnance?

Borůvka1990
Kelišová 5372 příspěvků 15.02.18 21:24

Tvoje pocity jsou pochopitelné. Nemůžeš jít pracovat? :think:

Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 15.02.18 21:26

Borůvka 1990:no jsem v šestém měsíci těhotenství a snažím se najít, nějakou práci, ale nějak mi to nevychází. Možná, mi teď odpovědí z pozice prodavačky.

Janasas
Kelišová 5020 příspěvků 15.02.18 21:29

Já mám to stejné jsme doma 3 měsice a už jsem snad měla možnost 13 míst -co jsme za tu dobu vysledovala, ale všechno padlo..
Všechno bud od 6- u nás školka od půl 7 a nebo dlouhý a krátký týden- 12 náctky a nebo směny, což s dětmi nejde..
Samozřejmě vím, že jde požádat i o zkrácený a tak, ale prostě většinou mají možnost lidi, tak nechtějí.. Takže hledám bud jenom ranní a nebo jenom na pár hodin a taky to vidím bledě..

PaníBovaryová
Závislačka 3763 příspěvků 15.02.18 21:31

No nevim, ja bych se uz do prace tehotna nehrnula :nevim: pracovat budes az do smrti, tak co. Spis se nejak zamestnej doma - nejak, co tvuj stav unese, zadne vzpirani nebo tak :)

PaníBovaryová
Závislačka 3763 příspěvků 15.02.18 21:33
@Janasas píše:
Já mám to stejné jsme doma 3 měsice a už jsem snad měla možnost 13 míst -co jsme za tu dobu vysledovala, ale všechno padlo..
Všechno bud od 6- u nás školka od půl 7 a nebo dlouhý a krátký týden- 12 náctky a nebo směny, což s dětmi nejde..
Samozřejmě vím, že jde požádat i o zkrácený a tak, ale prostě většinou mají možnost lidi, tak nechtějí.. Takže hledám bud jenom ranní a nebo jenom na pár hodin a taky to vidím bledě..

Matku nikde nevezmou. Ale lidi to nepochopi, porad ti budou rikat “proc jako nemakas?” :roll:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 15.02.18 21:44

Tak zkus jenom brigádu, já šla cca 6-7m už na nemocenskou a pak mateřská, dělala jsem v obchodě, to není moc vhodné pro těhotnou. Brigádu na pár hodin týdně, to by šlo, ale na plný uvázek asi už nee.

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 15.02.18 21:49

@PaníBovaryová ji, to znám. Já jsem zatím s dětmi doma - poslednímu budou teprve 2 roky a z tohohle důvodu si fakt někdy připadám jak prasiva :roll:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 15.02.18 21:51

Takové řeči, kolik je práce…Jenže jaké! Za kolik a jestli vhodné pro mámy s dětmi!

Janasas
Kelišová 5020 příspěvků 15.02.18 22:12

Tak u nás by byla- myslím práce, obyčejná nemyslím kancelář- jde najít servírka, jde najít třeba dějaké dělnice, a nebo obchod, ale směny jsou jasné…
A pokud nemám hlídání tak to nikoho nezajímá..
Můj manžel říkal, že se pokusí vyjít vstříc a ráno vozit, ale můj muž má praci takovou, že třeba na tři dny nezdí na školení a nebo prostě má ráno poradu a prostě je to takové- možná.. takže i tak se snažít j´najít práci, abyc nebyla ve stresu, že manžel bude něco mít práci a ráno prostě školka jak..
Ted mi unikla před nosem práce a fakt jsem z toho byla špatná- uklizečka v naší školce. Chystat stolečky dětem, svačinky a tak.. to mě fakt mrzí, vyřešena směna, vodění do školky, a prázdniny

Janasas
Kelišová 5020 příspěvků 15.02.18 22:18

Nevím, jestli neni lepší jít radši na tu péči o dítě do 7 let, a prostě u toho si dělat i brigády- na Up musíš nosit, kolik si vyděláš, a nesmíš překročit určitou částku, a stejně to lze asi 3 měsíce.. atd. tak nevím prostě.
Nevím, jak to je u tohoto, ale tam mi to přijde víc svobodné, že si prostě může člověk jenom přivydělat třeba brigádou.. - což u nás se dá sem tam najít..když člvoěk řekne, že je na UP, tak ani brigáda neni, protože by se museli otravovat s nějakýma papírama pro uřad a radši zaměstnají důchodce- aktivní

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 16.02.18 01:33

@Betuska21 v 6. měsíci už se na práci vykasli. Za chvíli budeš mít hoňky kolem miminka, tam si užívej klid a sbírej síly. Ty poslední týdny těhotenství taky stojí za nic, člověk má problém i vylezt z vany, tak se prostě jen tak šetři a najdi si způsob, jak trávit smysluplně čas doma.

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 16.02.18 17:48

@Betuska21 mám to stejně úplně stejně. Nikde mi nic nevychází přitom jsem krásná chytrá a dokonalá (vtip) ale taky nevím co dál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama