Dermacol enja slim gel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prcekniky
Závislačka 3359 příspěvků 29.10.18 16:37
Dermacol enja slim gel

Ahoj mamky, prosím, máte někdo zkušenost s tímto výrobkem? Nečekám, že budu sedět na zadku, tláskat se sladkým a budu hubnout. Cvičím, stravuji se zdravě. Potřebuji trochu zhubnout po porodech. A tak mě zajímá, jestli ten gel může něčemu pomoct nebo je to jen tahání peněz?
Děkuji za Vaše zkušenosti.

Reakce:

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 29.10.18 16:59

Mám dobré zkušenosti s břízovým olejem od Weledy na celulitidu. Ale jak píšeš, chce to i cvičit, běhat a uhlídat hlavně večer stravování.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 29.10.18 17:15

S timhle zkušenost nemám ale měla sem od DC tu zlatou sadu enja firming, sprcháč byl příjemný takový mentolový a 2× denně jsem se mazala tělovým krémem, že by to nějak ubíralo tuk se říct nedá, ale v kombinaci s dietou a cvičením to alespoň pomáhalo zpevnit pokožku :)

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 29.10.18 17:59

Koupila jsem si ho opakovaně, už to tedy pár let, ale krom „lepšího pocitu“ spíš asi nic. Také jsem hodně cvičila a nežrala. Takže v kombinaci s dalším dobrý :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33327 příspěvků 10 inzerátů 30.10.18 09:30

Že by namazání se gelem zajistilo zhubnutí, je úplný nesmysl. Určitě je to plus pro zpevnění kůže, zvlášť na břichu a stehnech, kde může po hubnutí zůstat méně pružná a bez dobré kosmetiky mít pomačkaný vzhled. Takže gel bych klidně používala, ale zejména se zaměřila na stravování a pohyb. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >