Dermacol enja slim gel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prcekniky
Závislačka 3368 příspěvků 29.10.18 16:37
Dermacol enja slim gel

Ahoj mamky, prosím, máte někdo zkušenost s tímto výrobkem? Nečekám, že budu sedět na zadku, tláskat se sladkým a budu hubnout. Cvičím, stravuji se zdravě. Potřebuji trochu zhubnout po porodech. A tak mě zajímá, jestli ten gel může něčemu pomoct nebo je to jen tahání peněz?
Děkuji za Vaše zkušenosti.

Reakce:
Diaceny
Stálice 80 příspěvků 29.10.18 16:59

Mám dobré zkušenosti s břízovým olejem od Weledy na celulitidu. Ale jak píšeš, chce to i cvičit, běhat a uhlídat hlavně večer stravování.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6962 příspěvků 29.10.18 17:15

S timhle zkušenost nemám ale měla sem od DC tu zlatou sadu enja firming, sprcháč byl příjemný takový mentolový a 2× denně jsem se mazala tělovým krémem, že by to nějak ubíralo tuk se říct nedá, ale v kombinaci s dietou a cvičením to alespoň pomáhalo zpevnit pokožku :)

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 42 inzerátů 29.10.18 17:59

Koupila jsem si ho opakovaně, už to tedy pár let, ale krom „lepšího pocitu“ spíš asi nic. Také jsem hodně cvičila a nežrala. Takže v kombinaci s dalším dobrý :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33653 příspěvků 10 inzerátů 30.10.18 09:30

Že by namazání se gelem zajistilo zhubnutí, je úplný nesmysl. Určitě je to plus pro zpevnění kůže, zvlášť na břichu a stehnech, kde může po hubnutí zůstat méně pružná a bez dobré kosmetiky mít pomačkaný vzhled. Takže gel bych klidně používala, ale zejména se zaměřila na stravování a pohyb. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >