Dermatologie jižní Čechy

6
13.11.19 21:56

Dermatologie jižní Čechy

Hezký večer maminky,
mám 2,5 měsíční dcerku, od začátku na UM, již cca měsíc na mléku Kendamil, do kterého přidáváme Nutriton kvůli ublinkávání. Zhruba na konci šestinedělí se jí začaly dělat pupínky hlavně v obličeji a hlavičce, dle dětské MUDr. seborea. Postupně se to trochu upravilo, ale před cca týdnem se jí rozjela seborea ve vláskách (odlupující se kůže), na čele, mezi obočím, za ušima a v uších, ale má i takovou červenou hrubou kůži celkově na obličeji, už i na krku, ramínkách, má červená suchá místa na hrudníčku a na ručičkách :,( Před tím týdnem jsem s tím byla zase u naší MUDr. a dle ní seboreická dermatitida a dala nám nějakou mast, kterou mi namíchali v lékárně, bohužel si z receptu nepamatuji název (jen vím, že tam byly dva názvy a že to nejsou kortikoidy) a že to mám 2× denně promazávat. Nicméně se to nelepší, naopak bych řekla, že ta červená místa přibývají :,( Mám hrůzu, že se jedná o ekzém, i když naše MUDr. tvrdí, že ten to není (prý je na něj ještě malá :zed: ). Neřekla bych, že to malou svědí, ale nevím, jestli by se takhle malé miminko už vůbec bylo schopné škrábat. Chtěla bych navštívit raději přímo dermatologa, ale nějakého dobrého. Proto prosím, nemáte někdo tip na nějakého pořádného dermatologa, ideálně České Budějovice/Písek? Jsme ze Šumavy, nejblíž máme Prachatice, Vimperk, pak Budějovice, Písek, Strakonice,..
Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.19 22:56

Dermatologa nevím, ale vím o dobrý kožní v Klatovech, syn měl atopák, pořád jsme mazali a nic platný, tahle namíchala mast a po dvou mazání vše pryč a od té doby se neobjevil

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama