Dermatologie specializované na mateřská znaménka?

Anonymní
15.6.15 10:55

Dermatologie specializované na mateřská znaménka?

Prosím doporučte mi doktora, který se specializuje na mateřská znaménka?

Před 3 měsíci mi byla odstraněna piha, poté histologický nález - vznik aktivního nádoru kde doktor řekl, že je to v pořádku, ale… piha byla odstraněna na lopatcce, mám tam menší jizvu s tím, že od nějaké doby mě bolí celá pravá strana až k loktu.. :nevim: Nechci být plašan, ale mám z toho divný pocit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
15.6.15 11:06

Přímo na mateřská znaménka se nikde nespecializují. Ale prostě bych tam zašla a řekla, jaký je problém. Mohli Ti při odebírání chytit nerv :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 11:17

No vidíš to mne vůbec nenapadlo… já přemýšlím už nad tím jak se mi mohla rakovina rozlézt až k ruce :roll: :roll:

Jsem objednaná na pondělí, jen jsem chtěla jít pro jistotu ještě někam jinam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
166
15.6.15 11:21

Třeba v FN Ostrava je přímo melanomová poradna, chodil tam otec s rakovinou kůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.6.15 11:47
@Anonymní píše:
No vidíš to mne vůbec nenapadlo… já přemýšlím už nad tím jak se mi mohla rakovina rozlézt až k ruce :roll: :roll:Jsem objednaná na pondělí, jen jsem chtěla jít pro jistotu ještě někam jinam ;)

hned bych takhle neplašila. Mi před pár lety pižlali nohu a trefili se mi do nervu, bolelo mi to až k palci, ale po pár měsícíh to celé přešlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 18:35

V Praze ve VFN je speciální poradna na dermatologické klinice pro znaménka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
27.6.15 18:50
@krasnodar píše:
V Praze ve VFN je speciální poradna na dermatologické klinice pro znaménka.

a mohu bez objednani? bez zadanky prakticky? vse si asi hradim sama, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
27.6.15 18:57

Dermatoonkologie VFN
Ale divím se, že s takovým nálezem nenapsali žádanku rovnou a neposlali Tě tam. Vyšetření a zákroky indikované lékařem hradí pojišťovna.
Ale ta bolest bych řekla bude spíš od nervu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.15 17:18

Mateřské znaménko na intimních partiích

Děvčata, mám mateřské znaménko blízko intimních partií a hledám nějakou kliniku, kde jsou diskrétní, hodně se stydím, tak abych se tam cítila bezpečně. Jsem z Prahy. Nejradši bych za nějaký laser, žádné řezání. Klidne si to zaplatím, i bez pojištovny. Díky moc, Darina Hymlová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama